nagłówek h1

Wejście do sumowego świata z przytupem

Radek Rzeszutek od roku zagłębia intensywnie wiedzę w tematyce sumów w Internecie. Wiele pomogły mu filmy instruktażowe naszego redakcyjnego kolegi Piotra Boufala, z których nauczył się wiązania zestawów i typowania miejscówek. Przyszedł w końcu czas na praktykę. Odwiedzał rzekę Bug i Narew jednak wyjazdy kończyły się brakiem ryby.

Dodano: 2019-09-19

Wszystko zmieniło się, kiedy wyruszył na Wisłę. Gdy wywiózł zestawy coś nie dawało mu spokoju uznał, że jako początkujący sumiarz coś pewnie zrobił nie tak. Postanowił więc o godzinie 19 wywieźć ponownie przerobiony zestaw. Zaraz po zmierzchu zaczęło się to, o czym marzył Radek… Branie! Do tematu podszedł na spokojnie i rozpoczął hol. Wąsaty odjeżdżał w każdą stronę jednak po 15 minutach siłowej walki udało się. Ryba miała dokładnie 226 cm. Takiego początku w sumowym świecie niejeden wędkarz może pozazdrości Radkowi. Już na starcie postawił sobie wysoką poprzeczkę a my możemy tylko życzyć pobicia rekordu i pogratulować pięknej życiówki.  

Galeria zdjęć

Polecamy artykuły

Szczupakowe chwyty

Opowieści

Szczupakowe chwyty

Miniona niedawno majówka, to dla wielu wędkarzy początek spiningowego sezonu. Ci, którzy zaczęli łowy już na samym początku roku, również wypatrują tej daty z uwagi na zakończenie okresu ochronnego na szczupaki i bolenie. Jeden i drugi gatunek posiada rzeszę zwolenników, żeby nie powiedzieć, fan&oa…

Kamil Zaczkiewicz

Obalamy sumowe mity

Opowieści

Obalamy sumowe mity

Będzie to dość niecodzienny tekst, który dotyczył będzie obalenia wielu książkowych i internetowych mitów i legend, które dotyczą bezpośrednio sumowej natury.

Piotr Boufał

Współczesne rękodzieło

Opowieści

Współczesne rękodzieło

Wędkarstwo od dawien dawna związane jest z ręcznymi robótkami. Wszyscy lubimy improwizować i ulepszać nasz sprzęt, testować nowości i próbować nowych rozwiązań.

Wojciech Jabłonowski

Portal wszystkich łowców sumów.
© 2017-2020 Wydawnictwo AS PRO MEDIA. Wszelkie prawa zastrzeżone. 

Projekt i wykonanie erykszolc.com