nagłówek h1

Uni Cat Sensible Cat – prezentacja filmowa

Na zbliżający się wielkimi krokami sezon sumowy 2019, niemiecka firma Uni Cat przygotowała nowość w segmencie sygnalizatorów brań – Sensible Cat. Zapraszamy na naszą prezentację filmową. 

Dodano: 2019-04-09

Bardzo proste w obsłudze, ale równie skuteczne sygnalizatory Sensible Cat to nowe dziecko marki Uni Cat. Produkt posiada 5 poziomów głośności, 7 różnych tonów, podświetlenie nocne oraz całość można sparować w zestaw z centralką, o zasięgu około 100 metrów. 

Polecamy artykuły

Sekrety połowu sumów

Opowieści

Sekrety połowu sumów

Na przestrzeni ostatnich kilku lat żadna z europejskich wód nie zrobiła tak wielkiej furory jak Pad. Każdy, na którego celowniku znajduje się właśnie ta rzeka, w tym artykule znajdzie kilka bardzo pomocnych wskazówek, które pozwolą na odpowiednie przygotowanie do łowienia w tej rzece. 

Benjamin Gründer

Upalne lato

Opowieści

Upalne lato

Każda ze zmiennych pogodowych ma olbrzymi wpływ na zajmowane stanowiska, aktywność czy żerowanie sumów. Jak sobie poradzić w upalne lato? 

Piotr Bryling

To prawda – staje okoniem

Opowieści

To prawda – staje okoniem

Wyskakujące rybki, grzebienie (niczym rekiny) przecinające powierzchnie i hałas spowodowany intensywnym żerowaniem sprawiają, że nasze serce bije mocniej, a ręce drżą i się pocą. Co zrobić, aby je przechytrzyć? 

Wojciech Jabłonowski

Portal wszystkich łowców sumów.
© 2017-2019 Wydawnictwo AS PRO MEDIA. Wszelkie prawa zastrzeżone. 

Projekt i wykonanie erykszolc.com