nagłówek h1

Trzy sumowe życiówki

Gdy podróże po Europie za sumami nadal z wiadomych względów straciły nieco na popularności wielu sumiarzy skupia się na lokalnych łowiskach. Podobnie było i tym razem w przypadku niemieckiej ekipy Uni Cat'a.

Dodano: 2020-07-20

W przesłanym do nas materiale udowadniają, że nawet na miejscowych rzekach można powalczyć z całkiem konkretnymi wąsaczami. A co najbardziej cieszy to, że choć pogoda i woda nie rozpieszczały, jednego dnia padły aż trzy sumowe życiówki! Gratulujemy pięknego wyniku!

Polecamy artykuły

Szczupakowe chwyty

Opowieści

Szczupakowe chwyty

Miniona niedawno majówka, to dla wielu wędkarzy początek spiningowego sezonu. Ci, którzy zaczęli łowy już na samym początku roku, również wypatrują tej daty z uwagi na zakończenie okresu ochronnego na szczupaki i bolenie. Jeden i drugi gatunek posiada rzeszę zwolenników, żeby nie powiedzieć, fan&oa…

Kamil Zaczkiewicz

Obalamy sumowe mity

Opowieści

Obalamy sumowe mity

Będzie to dość niecodzienny tekst, który dotyczył będzie obalenia wielu książkowych i internetowych mitów i legend, które dotyczą bezpośrednio sumowej natury.

Piotr Boufał

Współczesne rękodzieło

Opowieści

Współczesne rękodzieło

Wędkarstwo od dawien dawna związane jest z ręcznymi robótkami. Wszyscy lubimy improwizować i ulepszać nasz sprzęt, testować nowości i próbować nowych rozwiązań.

Wojciech Jabłonowski

Portal wszystkich łowców sumów.
© 2017-2020 Wydawnictwo AS PRO MEDIA. Wszelkie prawa zastrzeżone. 

Projekt i wykonanie erykszolc.com