nagłówek h1

Trzecie miejsce "Galerii łowców sumów" - Michał Dziarski

Przedstawiamy Wam kolejne miejsce z podium Galerii Łowców Sumów. Miejsce trzecie zajął Michał Dziarski, który uwiecznił pięknym zdjęciem Odrzańskiego wąsacza!

Dodano: 2017-05-24

Nie była to może wymarzona ryba, ale jak na warunki panujące nad wodą cieszył. Wspólnie z kolegą Piotrem oraz Bartkiem wybraliśmy się nad Odrę w okolice Głogowa. Pogoda nas nie rozpieszczała jak na lipcową porę. Padało, wiało i ogólnie nie było przyjemnie. Obławialiśmy metodą dryfu opaski oraz legendarne i wszechobecne główki. Po pierwszych napłynięciach zameldowało się kilka… Całość znajdziecie TUTAJ

Polecamy artykuły

Zestaw na dwójkę z plusem

Opowieści

Zestaw na dwójkę z plusem

Udostępniając w internecie zdjęcia z wielkimi sumami spotykam się z rozmaitymi komentarzami. Poza garstką wyjadaczy w łowieniu wielkich wąsaczy zdjęcia oglądają również amatorzy. Głównie to od nich dostaję masę zapytań sprzętowych.

Piotr Bryling

Jesień nad nizinną rzeką

Opowieści

Jesień nad nizinną rzeką

Minął czas letnich łowów, choć wcale nie upłynął on pod znakiem wszechobecnych niżówek. Częste zmiany pogody, lokalne, obfite opady, wahania temperatury wody i poziomu rzek spowodowały, że ryby bardzo często były zmuszane zmieniać swoje stanowiska, co mocno wpłynęło na ich aktywność. Liczę, że nadchodząca wielki…

Kamil Zaczkiewicz

Kleń, na letnią posuchę

Opowieści

Kleń, na letnią posuchę

Tegoroczny sezon wędkarski jest bardzo dziwny. Najpierw pstrągowe i trociowe eskapady przerywała nam pandemia i zakazy. Następnie bardzo mieszana pogoda pokrzyżowała miłosne igraszki wielu gatunkom ryb.

Wojciech Jabłonowski

Portal wszystkich łowców sumów.
© 2017-2021 Wydawnictwo AS PRO MEDIA. Wszelkie prawa zastrzeżone. 

Projekt i wykonanie erykszolc.com