nagłówek h1

Szwedzka wyprawa na 6-stkę!

Potężne szczupaki, ogromne sandacze i wspaniałe okonie da się oczywiście złowić w Polsce, jednak prawdziwą mekką spinningistów polujących na te gatunki jest Szwecja. Długo nie było wiadomo, czy w tym roku (z wiadomych względów) będzie możliwa wędkarska turystyka w tym kierunku. Jednak w końcu się udało i można sprawdzić się z żyjącymi na północy bestiami.

Dodano: 2020-06-22

Na szwedzkie wody zawędrował Paweł Kusy tester Daiwy. Świetny spinningista i dobre łowiska – wynik mógł być tylko jeden. Głównym celem były oczywiście ponad metrowe „pajki”, których trafił aż sześć sztuk! Ale w końcu nie samymi szczupakami człowiek żyje, więc zarówno okonie jak i sandacze też miały swoje 5 minut! Gratulujemy Pawłowi niezwykle udanego wyjazdu!

Czytaj również: Sumowy hattrick

Polecamy artykuły

Zestaw na dwójkę z plusem

Opowieści

Zestaw na dwójkę z plusem

Udostępniając w internecie zdjęcia z wielkimi sumami spotykam się z rozmaitymi komentarzami. Poza garstką wyjadaczy w łowieniu wielkich wąsaczy zdjęcia oglądają również amatorzy. Głównie to od nich dostaję masę zapytań sprzętowych.

Piotr Bryling

Jesień nad nizinną rzeką

Opowieści

Jesień nad nizinną rzeką

Minął czas letnich łowów, choć wcale nie upłynął on pod znakiem wszechobecnych niżówek. Częste zmiany pogody, lokalne, obfite opady, wahania temperatury wody i poziomu rzek spowodowały, że ryby bardzo często były zmuszane zmieniać swoje stanowiska, co mocno wpłynęło na ich aktywność. Liczę, że nadchodząca wielki…

Kamil Zaczkiewicz

Kleń, na letnią posuchę

Opowieści

Kleń, na letnią posuchę

Tegoroczny sezon wędkarski jest bardzo dziwny. Najpierw pstrągowe i trociowe eskapady przerywała nam pandemia i zakazy. Następnie bardzo mieszana pogoda pokrzyżowała miłosne igraszki wielu gatunkom ryb.

Wojciech Jabłonowski

Portal wszystkich łowców sumów.
© 2017-2021 Wydawnictwo AS PRO MEDIA. Wszelkie prawa zastrzeżone. 

Projekt i wykonanie erykszolc.com