nagłówek h1

Szwedzka wyprawa na 6-stkę!

Potężne szczupaki, ogromne sandacze i wspaniałe okonie da się oczywiście złowić w Polsce, jednak prawdziwą mekką spinningistów polujących na te gatunki jest Szwecja. Długo nie było wiadomo, czy w tym roku (z wiadomych względów) będzie możliwa wędkarska turystyka w tym kierunku. Jednak w końcu się udało i można sprawdzić się z żyjącymi na północy bestiami.

Dodano: 2020-06-22

Na szwedzkie wody zawędrował Paweł Kusy tester Daiwy. Świetny spinningista i dobre łowiska – wynik mógł być tylko jeden. Głównym celem były oczywiście ponad metrowe „pajki”, których trafił aż sześć sztuk! Ale w końcu nie samymi szczupakami człowiek żyje, więc zarówno okonie jak i sandacze też miały swoje 5 minut! Gratulujemy Pawłowi niezwykle udanego wyjazdu!

Czytaj również: Sumowy hattrick

Polecamy artykuły

Szczupakowe chwyty

Opowieści

Szczupakowe chwyty

Miniona niedawno majówka, to dla wielu wędkarzy początek spiningowego sezonu. Ci, którzy zaczęli łowy już na samym początku roku, również wypatrują tej daty z uwagi na zakończenie okresu ochronnego na szczupaki i bolenie. Jeden i drugi gatunek posiada rzeszę zwolenników, żeby nie powiedzieć, fan&oa…

Kamil Zaczkiewicz

Obalamy sumowe mity

Opowieści

Obalamy sumowe mity

Będzie to dość niecodzienny tekst, który dotyczył będzie obalenia wielu książkowych i internetowych mitów i legend, które dotyczą bezpośrednio sumowej natury.

Piotr Boufał

Współczesne rękodzieło

Opowieści

Współczesne rękodzieło

Wędkarstwo od dawien dawna związane jest z ręcznymi robótkami. Wszyscy lubimy improwizować i ulepszać nasz sprzęt, testować nowości i próbować nowych rozwiązań.

Wojciech Jabłonowski

Portal wszystkich łowców sumów.
© 2017-2020 Wydawnictwo AS PRO MEDIA. Wszelkie prawa zastrzeżone. 

Projekt i wykonanie erykszolc.com