nagłówek h1

Szukasz pracy? Zebco szuka pracownika!

Początek roku, to często czas zmian i postanowień w naszym życiu. A jeśli jednym z takich postanowień było dla was znalezienie nowej, ciekawej i atrakcyjnej pracy, to kolejny raz nadarza się ku temu okazja. A czy wspominałem, że to firma z branży wędkarskiej? I to naprawdę duża!

Dodano: 2020-02-06

Polski oddział firmy Zebco, bo o niej mowa, poszukuje właśnie pracownika działu marketingu. Będziecie wspierać takie marki jak Black Cat, Radical, Browning, Quantum, Zebco i Rhino! Nadal nie jesteście zainteresowani? A jak wspomnę, że do waszych obowiązków między innymi będzie należało prowadzenie firmowych social mediów, przygotowywanie wędkarskich filmów oraz udział w targach, zawodach i innych imprezach w Polsce, Czechach, Słowacji i na Węgrzech? Przecież dla wielu z was to praca marzeń! Jeśli więc mieszkacie w Katowicach lub w okolicy i spełniacie poniższe warunki, to nie czekajcie tylko wysyłajcie swoje CV na adres: info-pl@zebco-europe.com z dopiskiem „praca - marketing”

Czytaj również: I to się nazywa przyłów!

Polecamy artykuły

Ni to mucha, ni to spinning, czyli pstrąg na jigi

Opowieści

Ni to mucha, ni to spinning, czyli pstrąg na jigi

Różne, często wydawać by się mogło zupełnie odmienne techniki wędkarskiego rzemiosła, mocno się przenikają. Ma to miejsce zwłaszcza w przypadku metod, którymi kusimy te same gatunki. Dziś, z racji rozpoczęcia sezonu na pstrągi, poruszę temat właśnie ich, jednak w sposób nieco odmienny niż zazwyczaj.

Kamil Zaczkiewicz

Wybierz swój motyw

Opowieści

Wybierz swój motyw

Czym chcesz fotografować, aparatem z matrycą 12 mln czy 42 mln pikseli? A może wolisz filmować w 4K i w roli zdjęć wystąpią stopklatki? A może z drona lub czymś na bazie Androida, w podczerwieni czy fotopułapką? Technika lśni swoim przepychem na sklepowych półkach, a ty musisz tylko wybrać.

Waldemar Ptak

Wywiad z Peterem Merkelem

Wywiad

Wywiad z Peterem Merkelem

Peter Merkel to jeden z najbardziej rozpoznawalnych łowców sumów w Europe, który ponad 12 lat współtworzy markę Black Cat, a do tego pracuje jako przewodnik wędkarski, nagrywa filmy i publikuje artykuły. Jak zaczęła się jego przygoda z wąsaczami oraz jak wygląda tworzenie sprzętu wędkarskiego? Zapr…

Jakub Dłubak

Portal wszystkich łowców sumów.
© 2017-2020 Wydawnictwo AS PRO MEDIA. Wszelkie prawa zastrzeżone. 

Projekt i wykonanie erykszolc.com