nagłówek h1

Szukasz pracy? Dołącz do SPRO!

Na polskim i europejskim rynku są setki, jeśli nie tysiące wędkarskich firm. Wiadomo, jedne gorsze, a drugie lepsze i bardziej renomowane. My chcieliśmy skupić się na tym drugim segmencie firm i nieco przybliżyć wam charakterystykę firmy SPRO. A dlaczego? O tym zaraz się dowiecie.

Dodano: 2019-12-09

Firma SPRO należy do grupy Gamakatsu, znanej nam powszechnie jako jeden z najbardziej cenionych producentów haków na świecie. Historia firmy SPRO sięga 1994 roku, kiedy to Gamakatsu postanowiło mocniej skupić się na rynku europejskim. Powstało centrum dystrybucyjne w Holandii. Początkowo SPRO było dystrybutorem haków i żyłek Gamakatsu oraz niewielkiej gamy wędzisk, kołowrotków i akcesoriów marki SPRO. Sprzedaż odbywała się głównie na kraje Beneluxu

Następował ciągły rozwój marki. W 1997 SPRO weszło na rynek amerykański, w 1999 powstał niemiecki oddział SPRO, a w 2010 czeski. Asortyment firmy też podlegał nieustannemu rozwojowi i obecnie wynosi ponad 15 tysięcy produktów! Najwyższej jakości haki i żyłki oraz równie dobre wędki, kołowrotki i akcesoria uzupełnia odzież wraz z techniką bagażową. Oprócz marek Gamakatsu i SPRO firma oferuje jeszcze markę Cresta oraz markę karpiową Strategy wraz z przynętami Strategy Baits.

Dobrze, a teraz dlaczego o tym piszemy, bo pewnie dla wielu z was te fakty były oczywiste. A mianowicie firma SPRO szuka w Polsce przedstawiciela handlowego. Przeczytajcie poniższe ogłoszenie, może to będzie wymarzona praca akurat dla was?

Czytaj również: Manyfik Fishing Champion

Polecamy artykuły

Ni to mucha, ni to spinning, czyli pstrąg na jigi

Opowieści

Ni to mucha, ni to spinning, czyli pstrąg na jigi

Różne, często wydawać by się mogło zupełnie odmienne techniki wędkarskiego rzemiosła, mocno się przenikają. Ma to miejsce zwłaszcza w przypadku metod, którymi kusimy te same gatunki. Dziś, z racji rozpoczęcia sezonu na pstrągi, poruszę temat właśnie ich, jednak w sposób nieco odmienny niż zazwyczaj.

Kamil Zaczkiewicz

Wybierz swój motyw

Opowieści

Wybierz swój motyw

Czym chcesz fotografować, aparatem z matrycą 12 mln czy 42 mln pikseli? A może wolisz filmować w 4K i w roli zdjęć wystąpią stopklatki? A może z drona lub czymś na bazie Androida, w podczerwieni czy fotopułapką? Technika lśni swoim przepychem na sklepowych półkach, a ty musisz tylko wybrać.

Waldemar Ptak

Wywiad z Peterem Merkelem

Wywiad

Wywiad z Peterem Merkelem

Peter Merkel to jeden z najbardziej rozpoznawalnych łowców sumów w Europe, który ponad 12 lat współtworzy markę Black Cat, a do tego pracuje jako przewodnik wędkarski, nagrywa filmy i publikuje artykuły. Jak zaczęła się jego przygoda z wąsaczami oraz jak wygląda tworzenie sprzętu wędkarskiego? Zapr…

Jakub Dłubak

Portal wszystkich łowców sumów.
© 2017-2020 Wydawnictwo AS PRO MEDIA. Wszelkie prawa zastrzeżone. 

Projekt i wykonanie erykszolc.com