nagłówek h1

Szukasz pracy? Dołącz do SPRO!

Na polskim i europejskim rynku są setki, jeśli nie tysiące wędkarskich firm. Wiadomo, jedne gorsze, a drugie lepsze i bardziej renomowane. My chcieliśmy skupić się na tym drugim segmencie firm i nieco przybliżyć wam charakterystykę firmy SPRO. A dlaczego? O tym zaraz się dowiecie.

Dodano: 2019-12-09

Firma SPRO należy do grupy Gamakatsu, znanej nam powszechnie jako jeden z najbardziej cenionych producentów haków na świecie. Historia firmy SPRO sięga 1994 roku, kiedy to Gamakatsu postanowiło mocniej skupić się na rynku europejskim. Powstało centrum dystrybucyjne w Holandii. Początkowo SPRO było dystrybutorem haków i żyłek Gamakatsu oraz niewielkiej gamy wędzisk, kołowrotków i akcesoriów marki SPRO. Sprzedaż odbywała się głównie na kraje Beneluxu

Następował ciągły rozwój marki. W 1997 SPRO weszło na rynek amerykański, w 1999 powstał niemiecki oddział SPRO, a w 2010 czeski. Asortyment firmy też podlegał nieustannemu rozwojowi i obecnie wynosi ponad 15 tysięcy produktów! Najwyższej jakości haki i żyłki oraz równie dobre wędki, kołowrotki i akcesoria uzupełnia odzież wraz z techniką bagażową. Oprócz marek Gamakatsu i SPRO firma oferuje jeszcze markę Cresta oraz markę karpiową Strategy wraz z przynętami Strategy Baits.

Dobrze, a teraz dlaczego o tym piszemy, bo pewnie dla wielu z was te fakty były oczywiste. A mianowicie firma SPRO szuka w Polsce przedstawiciela handlowego. Przeczytajcie poniższe ogłoszenie, może to będzie wymarzona praca akurat dla was?

Czytaj również: Manyfik Fishing Champion

Polecamy artykuły

Szczupakowe chwyty

Opowieści

Szczupakowe chwyty

Miniona niedawno majówka, to dla wielu wędkarzy początek spiningowego sezonu. Ci, którzy zaczęli łowy już na samym początku roku, również wypatrują tej daty z uwagi na zakończenie okresu ochronnego na szczupaki i bolenie. Jeden i drugi gatunek posiada rzeszę zwolenników, żeby nie powiedzieć, fan&oa…

Kamil Zaczkiewicz

Obalamy sumowe mity

Opowieści

Obalamy sumowe mity

Będzie to dość niecodzienny tekst, który dotyczył będzie obalenia wielu książkowych i internetowych mitów i legend, które dotyczą bezpośrednio sumowej natury.

Piotr Boufał

Współczesne rękodzieło

Opowieści

Współczesne rękodzieło

Wędkarstwo od dawien dawna związane jest z ręcznymi robótkami. Wszyscy lubimy improwizować i ulepszać nasz sprzęt, testować nowości i próbować nowych rozwiązań.

Wojciech Jabłonowski

Portal wszystkich łowców sumów.
© 2017-2020 Wydawnictwo AS PRO MEDIA. Wszelkie prawa zastrzeżone. 

Projekt i wykonanie erykszolc.com