nagłówek h1

Szczupaki w środku lata z Westinem

Upalne lato uchodzi za nie najlepszy czas na szczupakowe polowanie. Ten stereotyp regularnie łamie Damian Doda z ekipy Westina. Ostatnio Damian pochwalił się piękną, mazurską "mamuśką" o długości 110 cm! Piękna ryba została pokonana przy użyciu wędziska W-3 Powerstrike - T. 

Dodano: 2020-08-04

Damian jest przewodnikiem wędkarskim po wielkich mazurskich jeziorach, a duże szczupaki, to jego ulubione zdobycze. Wędka, która pozwoliła pokonać tę piękną rybę, to dwuczęściowy casting o długości 218 cm i ciężarze rzutowym 20-60 g. Więcej o tym wędzisku możecie przeczytać

TUTAJ

 

 

 

 

 

Polecamy artykuły

Zestaw na dwójkę z plusem

Opowieści

Zestaw na dwójkę z plusem

Udostępniając w internecie zdjęcia z wielkimi sumami spotykam się z rozmaitymi komentarzami. Poza garstką wyjadaczy w łowieniu wielkich wąsaczy zdjęcia oglądają również amatorzy. Głównie to od nich dostaję masę zapytań sprzętowych.

Piotr Bryling

Jesień nad nizinną rzeką

Opowieści

Jesień nad nizinną rzeką

Minął czas letnich łowów, choć wcale nie upłynął on pod znakiem wszechobecnych niżówek. Częste zmiany pogody, lokalne, obfite opady, wahania temperatury wody i poziomu rzek spowodowały, że ryby bardzo często były zmuszane zmieniać swoje stanowiska, co mocno wpłynęło na ich aktywność. Liczę, że nadchodząca wielki…

Kamil Zaczkiewicz

Kleń, na letnią posuchę

Opowieści

Kleń, na letnią posuchę

Tegoroczny sezon wędkarski jest bardzo dziwny. Najpierw pstrągowe i trociowe eskapady przerywała nam pandemia i zakazy. Następnie bardzo mieszana pogoda pokrzyżowała miłosne igraszki wielu gatunkom ryb.

Wojciech Jabłonowski

Portal wszystkich łowców sumów.
© 2017-2020 Wydawnictwo AS PRO MEDIA. Wszelkie prawa zastrzeżone. 

Projekt i wykonanie erykszolc.com