nagłówek h1

Szczupaki na muchę

Sezon na szczupaka startuje już za 3 tygodnie, jedną z ciekawych i skutecznych metod połowu tej ryby jest... mucha. Zapraszamy na film. 

Dodano: 2019-04-13

Myśląc o aktywnym łowieniu szczupaków zaraz na myśl przychodzą woblery, gumy czy blaszki. Jednak część spinningistów stawia również na muchy. O tej metodzie dowiecie się więcej z poniższego filmu oraz z najbliższego wydania Świata Suma, w którym jeden z artykułów poświęcony jest właśnie muchom. 

Polecamy artykuły

Sekrety połowu sumów

Opowieści

Sekrety połowu sumów

Na przestrzeni ostatnich kilku lat żadna z europejskich wód nie zrobiła tak wielkiej furory jak Pad. Każdy, na którego celowniku znajduje się właśnie ta rzeka, w tym artykule znajdzie kilka bardzo pomocnych wskazówek, które pozwolą na odpowiednie przygotowanie do łowienia w tej rzece. 

Benjamin Gründer

Upalne lato

Opowieści

Upalne lato

Każda ze zmiennych pogodowych ma olbrzymi wpływ na zajmowane stanowiska, aktywność czy żerowanie sumów. Jak sobie poradzić w upalne lato? 

Piotr Bryling

To prawda – staje okoniem

Opowieści

To prawda – staje okoniem

Wyskakujące rybki, grzebienie (niczym rekiny) przecinające powierzchnie i hałas spowodowany intensywnym żerowaniem sprawiają, że nasze serce bije mocniej, a ręce drżą i się pocą. Co zrobić, aby je przechytrzyć? 

Wojciech Jabłonowski

Portal wszystkich łowców sumów.
© 2017-2019 Wydawnictwo AS PRO MEDIA. Wszelkie prawa zastrzeżone. 

Projekt i wykonanie erykszolc.com