nagłówek h1

Szczupak z płytkiej wody

Maj to idealny moment, aby wyruszyć na szczupaki z płytkiej wody. SmółekTV kilka dni temu wrzucił na swój kanał film właśnie z takiej wyprawy.  

Dodano: 2019-05-21

W maju SmółękTV jeziorowych szczupaków szuka na płytkiej wodzie. Podwodne łąki, grążele kryją piękne szczupaki i właśnie w takie miejsce wybrał się z lekkim spinningiem. Sprzęt, jakiego użył to wędka Mikado Inazuma Flash Perch 220 cm do 18g i kołowrotek Ryobi Zauber 2000.
 

Polecamy artykuły

Szczupakowe chwyty

Opowieści

Szczupakowe chwyty

Miniona niedawno majówka, to dla wielu wędkarzy początek spiningowego sezonu. Ci, którzy zaczęli łowy już na samym początku roku, również wypatrują tej daty z uwagi na zakończenie okresu ochronnego na szczupaki i bolenie. Jeden i drugi gatunek posiada rzeszę zwolenników, żeby nie powiedzieć, fan&oa…

Kamil Zaczkiewicz

Obalamy sumowe mity

Opowieści

Obalamy sumowe mity

Będzie to dość niecodzienny tekst, który dotyczył będzie obalenia wielu książkowych i internetowych mitów i legend, które dotyczą bezpośrednio sumowej natury.

Piotr Boufał

Współczesne rękodzieło

Opowieści

Współczesne rękodzieło

Wędkarstwo od dawien dawna związane jest z ręcznymi robótkami. Wszyscy lubimy improwizować i ulepszać nasz sprzęt, testować nowości i próbować nowych rozwiązań.

Wojciech Jabłonowski

Portal wszystkich łowców sumów.
© 2017-2020 Wydawnictwo AS PRO MEDIA. Wszelkie prawa zastrzeżone. 

Projekt i wykonanie erykszolc.com