nagłówek h1

Szczupak z płytkiej wody

Maj to idealny moment, aby wyruszyć na szczupaki z płytkiej wody. SmółekTV kilka dni temu wrzucił na swój kanał film właśnie z takiej wyprawy.  

Dodano: 2019-05-21

W maju SmółękTV jeziorowych szczupaków szuka na płytkiej wodzie. Podwodne łąki, grążele kryją piękne szczupaki i właśnie w takie miejsce wybrał się z lekkim spinningiem. Sprzęt, jakiego użył to wędka Mikado Inazuma Flash Perch 220 cm do 18g i kołowrotek Ryobi Zauber 2000.
 

Polecamy artykuły

Sekrety połowu sumów

Opowieści

Sekrety połowu sumów

Na przestrzeni ostatnich kilku lat żadna z europejskich wód nie zrobiła tak wielkiej furory jak Pad. Każdy, na którego celowniku znajduje się właśnie ta rzeka, w tym artykule znajdzie kilka bardzo pomocnych wskazówek, które pozwolą na odpowiednie przygotowanie do łowienia w tej rzece. 

Benjamin Gründer

Upalne lato

Opowieści

Upalne lato

Każda ze zmiennych pogodowych ma olbrzymi wpływ na zajmowane stanowiska, aktywność czy żerowanie sumów. Jak sobie poradzić w upalne lato? 

Piotr Bryling

To prawda – staje okoniem

Opowieści

To prawda – staje okoniem

Wyskakujące rybki, grzebienie (niczym rekiny) przecinające powierzchnie i hałas spowodowany intensywnym żerowaniem sprawiają, że nasze serce bije mocniej, a ręce drżą i się pocą. Co zrobić, aby je przechytrzyć? 

Wojciech Jabłonowski

Portal wszystkich łowców sumów.
© 2017-2019 Wydawnictwo AS PRO MEDIA. Wszelkie prawa zastrzeżone. 

Projekt i wykonanie erykszolc.com