nagłówek h1

Szczupak jak marzenie

W poszukiwaniu ciekawych zdjęć i pięknych ryb ponownie odwiedziłem stronę Westin'a. Tym razem pośród wszystkich fantastycznych zdobyczy moją uwagę przykuł piękny szczupak. Nie mogę się jednak doczekać, kiedy w końcu zacznie się sezon w Polsce i będziemy mogli chwalić nasze rodzime sukcesy.

Dodano: 2020-02-07

Tym czasem jednak pozostaje nam czerpać inspirację od zagranicznych wędkarzy. Lars Ohman z Team Westin złowił w Szwecji wspaniałą rybę. Bestia mierzyła 123 cm i osiągnęła wagę 14,06 kg! Skusił ją 25-cio centymetrowy Hypo Teez. Gratulujemy łowcy!

Polecamy artykuły

Ni to mucha, ni to spinning, czyli pstrąg na jigi

Opowieści

Ni to mucha, ni to spinning, czyli pstrąg na jigi

Różne, często wydawać by się mogło zupełnie odmienne techniki wędkarskiego rzemiosła, mocno się przenikają. Ma to miejsce zwłaszcza w przypadku metod, którymi kusimy te same gatunki. Dziś, z racji rozpoczęcia sezonu na pstrągi, poruszę temat właśnie ich, jednak w sposób nieco odmienny niż zazwyczaj.

Kamil Zaczkiewicz

Wybierz swój motyw

Opowieści

Wybierz swój motyw

Czym chcesz fotografować, aparatem z matrycą 12 mln czy 42 mln pikseli? A może wolisz filmować w 4K i w roli zdjęć wystąpią stopklatki? A może z drona lub czymś na bazie Androida, w podczerwieni czy fotopułapką? Technika lśni swoim przepychem na sklepowych półkach, a ty musisz tylko wybrać.

Waldemar Ptak

Wywiad z Peterem Merkelem

Wywiad

Wywiad z Peterem Merkelem

Peter Merkel to jeden z najbardziej rozpoznawalnych łowców sumów w Europe, który ponad 12 lat współtworzy markę Black Cat, a do tego pracuje jako przewodnik wędkarski, nagrywa filmy i publikuje artykuły. Jak zaczęła się jego przygoda z wąsaczami oraz jak wygląda tworzenie sprzętu wędkarskiego? Zapr…

Jakub Dłubak

Portal wszystkich łowców sumów.
© 2017-2020 Wydawnictwo AS PRO MEDIA. Wszelkie prawa zastrzeżone. 

Projekt i wykonanie erykszolc.com