nagłówek h1

Szczupak 119 cm Marcina

Marcin Zioło złowił ostatnio szczupaka o długości 119cm na spinning. Złowił go na łowisku specjalnym.  

Dodano: 2019-06-22

Ciekawostką jest to, że nastawiał się na sandacze i wybrał dość lekki sprzęt. Szczupak okazał się przyłowem.. Użył wędziska Dragon Guide Select Butcher o długości 2,60cm i ciężarze wyrzutu 5-21g. Do tej wędki dobrał kołowrotek Shimano Ultegra 400 i plecionkę Ygk Egi Metal po#1. Hol był bardzo spokojny, najpierw odjazd na około 50m, później spokojnie krążył przy powierzchni. Marcinowi w podebraniu ryby pomógł Marcin Bodzioch. Ryba wróciła do wody. Gratulujemy i życzymy kolejnych okazów! 

Galeria zdjęć

Polecamy artykuły

Życie wśród sumów

Wywiad

Życie wśród sumów

Rozmowa z Józefem Pojedyńcem, przewodnikiem wędkarskim i twórcą sumowych woblerów. Józef jest wspaniałym sumiarzem oraz twórcą cenionych w sumowych kręgach woblerów. Na naszym polskim podwórku jego nazwisko kojarzy chyba każdy sumiarz.

Karolina Błaszczak

Szwecja - mekka drapieżnika

Opowieści

Szwecja - mekka drapieżnika

Szwecja - piękny, zielony i jeszcze trochę dziki kraj, do którego codziennie zmierzają rzesze wędkarzy z całej Europy. To fenomenem na mapie większości europejskich krajów pod względem ilości jezior i wód przybrzeżnych, gdzie można z powodzeniem uganiać się za drapieżnikami.

Wojciech Szary

Odrzański sen

Opowieści

Odrzański sen

Są takie chwile w życiu każdego wędkarza, które pamięta do końca swego życia. Często takie momenty są poprzedzone jakimś dodatkowym zamysłem, wędkarską intuicją, czymś, co w głębi serducha mówi mu, że dzisiejszy wypad będzie ponadczasowy.

Piotr Boufał

Portal wszystkich łowców sumów.
© 2017-2019 Wydawnictwo AS PRO MEDIA. Wszelkie prawa zastrzeżone. 

Projekt i wykonanie erykszolc.com