nagłówek h1

Szczupak 119 cm Marcina

Marcin Zioło złowił ostatnio szczupaka o długości 119cm na spinning. Złowił go na łowisku specjalnym.  

Dodano: 2019-06-22

Ciekawostką jest to, że nastawiał się na sandacze i wybrał dość lekki sprzęt. Szczupak okazał się przyłowem.. Użył wędziska Dragon Guide Select Butcher o długości 2,60cm i ciężarze wyrzutu 5-21g. Do tej wędki dobrał kołowrotek Shimano Ultegra 400 i plecionkę Ygk Egi Metal po#1. Hol był bardzo spokojny, najpierw odjazd na około 50m, później spokojnie krążył przy powierzchni. Marcinowi w podebraniu ryby pomógł Marcin Bodzioch. Ryba wróciła do wody. Gratulujemy i życzymy kolejnych okazów! 

Galeria zdjęć

Polecamy artykuły

Sekrety połowu sumów

Opowieści

Sekrety połowu sumów

Na przestrzeni ostatnich kilku lat żadna z europejskich wód nie zrobiła tak wielkiej furory jak Pad. Każdy, na którego celowniku znajduje się właśnie ta rzeka, w tym artykule znajdzie kilka bardzo pomocnych wskazówek, które pozwolą na odpowiednie przygotowanie do łowienia w tej rzece. 

Benjamin Gründer

Upalne lato

Opowieści

Upalne lato

Każda ze zmiennych pogodowych ma olbrzymi wpływ na zajmowane stanowiska, aktywność czy żerowanie sumów. Jak sobie poradzić w upalne lato? 

Piotr Bryling

To prawda – staje okoniem

Opowieści

To prawda – staje okoniem

Wyskakujące rybki, grzebienie (niczym rekiny) przecinające powierzchnie i hałas spowodowany intensywnym żerowaniem sprawiają, że nasze serce bije mocniej, a ręce drżą i się pocą. Co zrobić, aby je przechytrzyć? 

Wojciech Jabłonowski

Portal wszystkich łowców sumów.
© 2017-2019 Wydawnictwo AS PRO MEDIA. Wszelkie prawa zastrzeżone. 

Projekt i wykonanie erykszolc.com