nagłówek h1

Szalony tydzień!

Sezon sumowy wreszcie rozkręcił się na dobre. Trafia się coraz więcej dużych wąsaczy z naszych rodzimych, polskich wód. Dostaliśmy bardzo fajne zdjęcia od Michała Chełkowskiego, który wraz ze swymi gośćmi miał naprawdę pracowity tydzień. Zresztą zobaczcie sami!

Dodano: 2020-07-28

A co sam Michał pisze o swoich dokonaniach nad wodą: „Intensywny, mega udany tydzień z moim gośćmi dobiega końca, co wyjazd siadał nam piękny sum, a nawet nie jeden. Ryby w przedziale 150 cm - 199 cm. Teraz czas na ładowanie baterii i niedługo powrót w poszukiwaniu wodnych potworów”

Czytaj również: Rekordowy sum z Renu

Gratulujemy i życzymy jeszcze większych bestii!

Polecamy artykuły

Szczupakowe chwyty

Opowieści

Szczupakowe chwyty

Miniona niedawno majówka, to dla wielu wędkarzy początek spiningowego sezonu. Ci, którzy zaczęli łowy już na samym początku roku, również wypatrują tej daty z uwagi na zakończenie okresu ochronnego na szczupaki i bolenie. Jeden i drugi gatunek posiada rzeszę zwolenników, żeby nie powiedzieć, fan&oa…

Kamil Zaczkiewicz

Obalamy sumowe mity

Opowieści

Obalamy sumowe mity

Będzie to dość niecodzienny tekst, który dotyczył będzie obalenia wielu książkowych i internetowych mitów i legend, które dotyczą bezpośrednio sumowej natury.

Piotr Boufał

Współczesne rękodzieło

Opowieści

Współczesne rękodzieło

Wędkarstwo od dawien dawna związane jest z ręcznymi robótkami. Wszyscy lubimy improwizować i ulepszać nasz sprzęt, testować nowości i próbować nowych rozwiązań.

Wojciech Jabłonowski

Portal wszystkich łowców sumów.
© 2017-2020 Wydawnictwo AS PRO MEDIA. Wszelkie prawa zastrzeżone. 

Projekt i wykonanie erykszolc.com