nagłówek h1

Świat Suma&Spinningu 4/2019 - PREMIERA

Z wielką przyjemnością ogłaszamy, że... Świat Suma&Spinningu 4/2019 jest już dostępny w aplikacji mobilnej oraz internetowej. Na okładce gości nasza redakcyjna koleżanka - Karolina Błaszczak.

Dodano: 2019-07-11

Lato zagościło na dobre! W związku z tym iście letnia okładka e-czasopisma zachęca do zagłębienia się w fascynujące opowieści, przygotowane przez naszych współpracowników. Lipcowe wydanie w większym stopniu przeznaczone jest dla spinningistów, jednak jak zawsze pasjonaci wędkarstwa sumowego znajdą coś dla siebie. Zobaczcie co w tym wydaniu:

Szczupak na płytko - Karolina Błaszczak
Sekrety połowu sumów - Benjamin Gründer
Kajak dla wędkarza - moda czy wygoda? - Wojciech Szary
To prawda - staje okoniem - Wojciech Jabłonowski
Królowie letniego przelewu - Kamil Zaczkiewicz
Upalne lato - Piotr Bryling
Nieznane wody Hondo - Rafał Stasiak
Przegląd nowości rynkowych

E-czasopismo możecie czytać bezpłatnie poprzez aplikację mobilną "Wydawnictwo AS PRO MEDIA" oraz przez aplikację internetową www.wydawnictwoaspromedia.com 


POBIERZ APLIKACJĘ MOBILNĄ NA SWÓJ TELEFON

Aplikacja Android - >>> TUTAJ<<<
Aplikacja iOS - >>> TUTAJ <<< 
 


Czytaj również: Dzikusy z lodowca

Polecamy artykuły

Sumy z wody po kolana

Opowieści

Sumy z wody po kolana

W mojej prawie 10-letniej przygodzie z wąsaczami łowiłem je w Polsce wieloma metodami oraz w wielu akwenach. Od środkowej, wielkiej Wisły po Wartę, Odrę, zbiorniki zaporowe, żwirownie czy jeziora. Każda z tych wód wymagała innego podejścia czy technik. Uważam, że to właśnie sumy z płytkiej wody są tymi najbardziej wyma…

Piotr Boufał

Kleń – złote zasady przy srebrnej rybie

Opowieści

Kleń – złote zasady przy srebrnej rybie

Kiedy świadomie zaczęłam łowić klenie, nawet te niewielkie sprawiały mi ogromną radość. Widok wyskakującej do smużaka ryby, budził we mnie ekscytację, którą ciężko opisać. Brodzenie rzeką stało się częścią mojego życia, jednocześnie sprawiając że kontakt z naturą był jeszcze większy. 

Karolina Błaszczak

Kręć się szpulko

Opowieści

Kręć się szpulko

Casting - metoda wędkowania-spinningowania przy pomocy multiplikatora, czyli kołowrotka z ruchomą szpulą. Przez ostatnie lata w Polsce stała się niesamowicie popularna, wyznacza nawet trendy nad wodą. Coraz więcej spinningistów sięga po multiplikatory, wędki z pazurem i próbuje swoich sił. 

Wojciech Szary

Portal wszystkich łowców sumów.
© 2017-2019 Wydawnictwo AS PRO MEDIA. Wszelkie prawa zastrzeżone. 

Projekt i wykonanie erykszolc.com