nagłówek h1

Świat Suma & Spinningu – rebranding

W związku z planowanym rozwojem wydawnictwa, podjęliśmy decyzję o zmianie dotychczasowej nazwy „Świat Suma” na „Świat Suma & Spinningu”. Mamy nadzieję, że ta zmiana – dotycząca zarówno treści w wydaniach wpłynie korzystnie na propagowanie tego sportu.  

Dodano: 2019-05-23

Z dniem 23.05.2019 nazwa e-czasopisma „Świat Suma” zostaje zmieniona na „Świat Suma & Spinningu”, czyt. Świat Suma i Spinningu. Wydawcą pozostaje firma AS PRO MEDIA. Domena www.swiatsuma.com będzie nadal obowiązywać. Zmieniona została nazwa profilu na Facebooku, Instagramie oraz YouTube. Jak mogliście wcześniej zauważyć w tegorocznych wydaniach znajdowały się również artykuły poświęcone innym gatunkom niż sum. W kolejnych wydaniach proporcje artykułów sumowych do pozostałych wynosić będą 50/50, w niektórych miesiącach z przewagą sumowych. 

W najbliższych dniach planowana jest również aktualizacja aplikacji mobilnej „Wydawnictwo AS PRO MEDIA”, która oprócz nowej nazwy e-czasopisma, została udoskonalona, usunięte zostały z niej błędy, takie jak: długie ładowanie treści po instalacji, poprawiono system wyświetlania artykułów, dodano wyszukiwarkę artykułów po słowach kluczowych lub autorach itd.. O wdrożeniu nowej wersji aplikacji poinformujemy niebawem.

W czerwcu nastąpi również zmiana czytnika internetowego znajdującego się pod adresem www.wydawnictwoaspromedia.com. Będzie on bardziej czytelny, nowoczesny oraz przede wszystkim atrakcyjny graficznie. Tam również dodanych zostanie kilka nowych funkcji m.in. możliwość tworzenia swoich albumów ze zdjęciami oraz wyszukiwarka artykułów.

Zapraszam do korzystania z zasobów portalu oraz aplikacji!
Adrian Śmigiel
redaktor naczelny

 

Polecamy artykuły

Sekrety połowu sumów

Opowieści

Sekrety połowu sumów

Na przestrzeni ostatnich kilku lat żadna z europejskich wód nie zrobiła tak wielkiej furory jak Pad. Każdy, na którego celowniku znajduje się właśnie ta rzeka, w tym artykule znajdzie kilka bardzo pomocnych wskazówek, które pozwolą na odpowiednie przygotowanie do łowienia w tej rzece. 

Benjamin Gründer

Upalne lato

Opowieści

Upalne lato

Każda ze zmiennych pogodowych ma olbrzymi wpływ na zajmowane stanowiska, aktywność czy żerowanie sumów. Jak sobie poradzić w upalne lato? 

Piotr Bryling

To prawda – staje okoniem

Opowieści

To prawda – staje okoniem

Wyskakujące rybki, grzebienie (niczym rekiny) przecinające powierzchnie i hałas spowodowany intensywnym żerowaniem sprawiają, że nasze serce bije mocniej, a ręce drżą i się pocą. Co zrobić, aby je przechytrzyć? 

Wojciech Jabłonowski

Portal wszystkich łowców sumów.
© 2017-2019 Wydawnictwo AS PRO MEDIA. Wszelkie prawa zastrzeżone. 

Projekt i wykonanie erykszolc.com