nagłówek h1

Świat Suma & Spinningu – rebranding

W związku z planowanym rozwojem wydawnictwa, podjęliśmy decyzję o zmianie dotychczasowej nazwy „Świat Suma” na „Świat Suma & Spinningu”. Mamy nadzieję, że ta zmiana – dotycząca zarówno treści w wydaniach wpłynie korzystnie na propagowanie tego sportu.  

Dodano: 2019-05-23

Z dniem 23.05.2019 nazwa e-czasopisma „Świat Suma” zostaje zmieniona na „Świat Suma & Spinningu”, czyt. Świat Suma i Spinningu. Wydawcą pozostaje firma AS PRO MEDIA. Domena www.swiatsuma.com będzie nadal obowiązywać. Zmieniona została nazwa profilu na Facebooku, Instagramie oraz YouTube. Jak mogliście wcześniej zauważyć w tegorocznych wydaniach znajdowały się również artykuły poświęcone innym gatunkom niż sum. W kolejnych wydaniach proporcje artykułów sumowych do pozostałych wynosić będą 50/50, w niektórych miesiącach z przewagą sumowych. 

W najbliższych dniach planowana jest również aktualizacja aplikacji mobilnej „Wydawnictwo AS PRO MEDIA”, która oprócz nowej nazwy e-czasopisma, została udoskonalona, usunięte zostały z niej błędy, takie jak: długie ładowanie treści po instalacji, poprawiono system wyświetlania artykułów, dodano wyszukiwarkę artykułów po słowach kluczowych lub autorach itd.. O wdrożeniu nowej wersji aplikacji poinformujemy niebawem.

W czerwcu nastąpi również zmiana czytnika internetowego znajdującego się pod adresem www.wydawnictwoaspromedia.com. Będzie on bardziej czytelny, nowoczesny oraz przede wszystkim atrakcyjny graficznie. Tam również dodanych zostanie kilka nowych funkcji m.in. możliwość tworzenia swoich albumów ze zdjęciami oraz wyszukiwarka artykułów.

Zapraszam do korzystania z zasobów portalu oraz aplikacji!
Adrian Śmigiel
redaktor naczelny

 

Polecamy artykuły

Życie wśród sumów

Wywiad

Życie wśród sumów

Rozmowa z Józefem Pojedyńcem, przewodnikiem wędkarskim i twórcą sumowych woblerów. Józef jest wspaniałym sumiarzem oraz twórcą cenionych w sumowych kręgach woblerów. Na naszym polskim podwórku jego nazwisko kojarzy chyba każdy sumiarz.

Karolina Błaszczak

Szwecja - mekka drapieżnika

Opowieści

Szwecja - mekka drapieżnika

Szwecja - piękny, zielony i jeszcze trochę dziki kraj, do którego codziennie zmierzają rzesze wędkarzy z całej Europy. To fenomenem na mapie większości europejskich krajów pod względem ilości jezior i wód przybrzeżnych, gdzie można z powodzeniem uganiać się za drapieżnikami.

Wojciech Szary

Odrzański sen

Opowieści

Odrzański sen

Są takie chwile w życiu każdego wędkarza, które pamięta do końca swego życia. Często takie momenty są poprzedzone jakimś dodatkowym zamysłem, wędkarską intuicją, czymś, co w głębi serducha mówi mu, że dzisiejszy wypad będzie ponadczasowy.

Piotr Boufał

Portal wszystkich łowców sumów.
© 2017-2019 Wydawnictwo AS PRO MEDIA. Wszelkie prawa zastrzeżone. 

Projekt i wykonanie erykszolc.com