nagłówek h1

Sumy z mistycznej rzeki Po

Ta woda ma coś w sobie. Rzeka, która od wielu lat przyciąga rzesze sumiarze z całej Europy. Pad – bo o nim mowa stał się bohaterem ostatniego filmu Szafu z Siluro TV. 

Dodano: 2019-05-01

Kolejna moja wyprawa nad mistyczną rzekę Po - mekkę wędkarstwa sumowego. Planując wyjazd liczyłem, że trzeba będzie się zmierzyć z wielką wiosenną wodą tej pięknej rzeki....nic bardziej mylnego! Rekordowo niski stan Padu pozostawiał wiele do życzenia, jednak doborowe towarzystwo i szansa zmierzenia się z potworami z dzikiej, szybkiej rzeki wynagradzała wszelkie niedogodności. Podczas zasiadki wielokrotnie zmienialiśmy miejscówki, szukając cwanych włoskich bestii. Woda spadała z dnia na dzień, ale zmiana taktyki i dostosowanie zestawów do konkretnych miejscówek pozwoliło wypracować kilka pięknych włoskich torped. Zapraszam nad piękną i mistyczną rzekę Po, która kryje jeszcze wiele tajemnic czekających na odkrycie. Miłego seansu i nie zapomnijcie zostawić łapkę w górę i subskrybować kanał Siluro Tv, będziecie na bieżąco z nadchodzącymi filmami. Oglądajcie tylko w jakości HD :)
Pozdrawiam wszystkich maniaków wędkarstwa sumowego,
Szafa

Polecamy artykuły

Odrzańska gra w zespole

Opowieści

Odrzańska gra w zespole

Wędkarstwo sumowe to niewątpliwie gra w zespole. Nie chodzi tylko o bezpieczeństwo nad wodą, ale podział obowiązków, proste, klarowne zasady i pracowitość często wpływają na nasz wspólny sukces.

Piotr Boufał

Gdy czas goni nas

Opowieści

Gdy czas goni nas

Bardzo miło czyta się opisy zasiadek trwających kilka dni. Jeszcze lepiej ogląda się filmy z takich wypadów. Wszystko jest spokojne, dopracowane i przemyślane. Zero pomyłek, piękne obrazy natury, robienie zestawów nad wodą, pogaduchy i drzemki. Ale czy tak jest zawsze? Piotr Bryling postara się opowiedzieć w swo…

Piotr Bryling

Tłoczny początek

Opowieści

Tłoczny początek

Sprzęt odkurzony lśni w promieniach czerwcowego słońca, kotwice ostre, plecionki napięte, silniki mruczą gotowe do pierwszego ślizgu. Klimat pierwszego dnia sezonu jest niepowtarzalny. Pomimo tej pięknej aury, pełnej pasji i determinacji, są tego dnia minusy, które potrafią skutecznie odstraszyć niektórych sumia…

Marek Gackowski

Portal wszystkich łowców sumów.
© 2017-2019 Wydawnictwo AS PRO MEDIA. Wszelkie prawa zastrzeżone. 

Projekt i wykonanie erykszolc.com