nagłówek h1

Sumy z mistycznej rzeki Po

Ta woda ma coś w sobie. Rzeka, która od wielu lat przyciąga rzesze sumiarze z całej Europy. Pad – bo o nim mowa stał się bohaterem ostatniego filmu Szafu z Siluro TV. 

Dodano: 2019-05-01

Kolejna moja wyprawa nad mistyczną rzekę Po - mekkę wędkarstwa sumowego. Planując wyjazd liczyłem, że trzeba będzie się zmierzyć z wielką wiosenną wodą tej pięknej rzeki....nic bardziej mylnego! Rekordowo niski stan Padu pozostawiał wiele do życzenia, jednak doborowe towarzystwo i szansa zmierzenia się z potworami z dzikiej, szybkiej rzeki wynagradzała wszelkie niedogodności. Podczas zasiadki wielokrotnie zmienialiśmy miejscówki, szukając cwanych włoskich bestii. Woda spadała z dnia na dzień, ale zmiana taktyki i dostosowanie zestawów do konkretnych miejscówek pozwoliło wypracować kilka pięknych włoskich torped. Zapraszam nad piękną i mistyczną rzekę Po, która kryje jeszcze wiele tajemnic czekających na odkrycie. Miłego seansu i nie zapomnijcie zostawić łapkę w górę i subskrybować kanał Siluro Tv, będziecie na bieżąco z nadchodzącymi filmami. Oglądajcie tylko w jakości HD :)
Pozdrawiam wszystkich maniaków wędkarstwa sumowego,
Szafa

Polecamy artykuły

Sekrety połowu sumów

Opowieści

Sekrety połowu sumów

Na przestrzeni ostatnich kilku lat żadna z europejskich wód nie zrobiła tak wielkiej furory jak Pad. Każdy, na którego celowniku znajduje się właśnie ta rzeka, w tym artykule znajdzie kilka bardzo pomocnych wskazówek, które pozwolą na odpowiednie przygotowanie do łowienia w tej rzece. 

Benjamin Gründer

Upalne lato

Opowieści

Upalne lato

Każda ze zmiennych pogodowych ma olbrzymi wpływ na zajmowane stanowiska, aktywność czy żerowanie sumów. Jak sobie poradzić w upalne lato? 

Piotr Bryling

To prawda – staje okoniem

Opowieści

To prawda – staje okoniem

Wyskakujące rybki, grzebienie (niczym rekiny) przecinające powierzchnie i hałas spowodowany intensywnym żerowaniem sprawiają, że nasze serce bije mocniej, a ręce drżą i się pocą. Co zrobić, aby je przechytrzyć? 

Wojciech Jabłonowski

Portal wszystkich łowców sumów.
© 2017-2019 Wydawnictwo AS PRO MEDIA. Wszelkie prawa zastrzeżone. 

Projekt i wykonanie erykszolc.com