nagłówek h1

Sumowy Knock Out

Po krótkim, acz imponującym przerywniku, którym był ładny sum przypadkowo złowiony w Polsce wracamy na Zachód Europy, gdzie w sumowym interesie cały czas jest ruch. I to niemały. Ponownie zajrzałem na profil Uni Cat żeby zobaczyć co się u nich dzieje i nie zawiodłem się.

Dodano: 2020-02-12

Patrick Gobel z Uni Cat nadal ściga wąsate olbrzymy. Nawet mimo nieustannego, ulewnego deszczu. Przy okazji testował wędkę Uni Cat Knock Out przeznaczoną do łowienia potężnych sumów. Trzeba przyznać, że zarówno sprzęt jak i łowca wykazali się sporą wytrzymałością oraz skutecznością. Zobaczcie sami!

Czytaj również: A miał być kleń...

Polecamy artykuły

Ni to mucha, ni to spinning, czyli pstrąg na jigi

Opowieści

Ni to mucha, ni to spinning, czyli pstrąg na jigi

Różne, często wydawać by się mogło zupełnie odmienne techniki wędkarskiego rzemiosła, mocno się przenikają. Ma to miejsce zwłaszcza w przypadku metod, którymi kusimy te same gatunki. Dziś, z racji rozpoczęcia sezonu na pstrągi, poruszę temat właśnie ich, jednak w sposób nieco odmienny niż zazwyczaj.

Kamil Zaczkiewicz

Wybierz swój motyw

Opowieści

Wybierz swój motyw

Czym chcesz fotografować, aparatem z matrycą 12 mln czy 42 mln pikseli? A może wolisz filmować w 4K i w roli zdjęć wystąpią stopklatki? A może z drona lub czymś na bazie Androida, w podczerwieni czy fotopułapką? Technika lśni swoim przepychem na sklepowych półkach, a ty musisz tylko wybrać.

Waldemar Ptak

Wywiad z Peterem Merkelem

Wywiad

Wywiad z Peterem Merkelem

Peter Merkel to jeden z najbardziej rozpoznawalnych łowców sumów w Europe, który ponad 12 lat współtworzy markę Black Cat, a do tego pracuje jako przewodnik wędkarski, nagrywa filmy i publikuje artykuły. Jak zaczęła się jego przygoda z wąsaczami oraz jak wygląda tworzenie sprzętu wędkarskiego? Zapr…

Jakub Dłubak

Portal wszystkich łowców sumów.
© 2017-2020 Wydawnictwo AS PRO MEDIA. Wszelkie prawa zastrzeżone. 

Projekt i wykonanie erykszolc.com