nagłówek h1

Sumowy hattrick

Czasem zdarza się, że kilka wypadów będzie na „zero” i wracamy o przysłowiowym kiju. Czasem jednak los się odwraca, a ryby wynagradzają nam pasma niepowodzeń. Niemiecka ekipa Uni Cata miała właśnie taki dobry dzień nad lokalną wodą.

Dodano: 2020-06-20

Trzy ładne sumy, prawdopodobnie tuż przed tarłem, udało się złowić naszym bohaterom. Brania były zdecydowane. Świetnie spisały się wędki Dream Fish Pro oraz kołowrotki Unicat Knock Out (którego recenzję jakiś czas temu mieliście okazję u nas przeczytać). Gratulujemy wspaniałych sumów!

Polecamy artykuły

Szczupakowe chwyty

Opowieści

Szczupakowe chwyty

Miniona niedawno majówka, to dla wielu wędkarzy początek spiningowego sezonu. Ci, którzy zaczęli łowy już na samym początku roku, również wypatrują tej daty z uwagi na zakończenie okresu ochronnego na szczupaki i bolenie. Jeden i drugi gatunek posiada rzeszę zwolenników, żeby nie powiedzieć, fan&oa…

Kamil Zaczkiewicz

Obalamy sumowe mity

Opowieści

Obalamy sumowe mity

Będzie to dość niecodzienny tekst, który dotyczył będzie obalenia wielu książkowych i internetowych mitów i legend, które dotyczą bezpośrednio sumowej natury.

Piotr Boufał

Współczesne rękodzieło

Opowieści

Współczesne rękodzieło

Wędkarstwo od dawien dawna związane jest z ręcznymi robótkami. Wszyscy lubimy improwizować i ulepszać nasz sprzęt, testować nowości i próbować nowych rozwiązań.

Wojciech Jabłonowski

Portal wszystkich łowców sumów.
© 2017-2020 Wydawnictwo AS PRO MEDIA. Wszelkie prawa zastrzeżone. 

Projekt i wykonanie erykszolc.com