nagłówek h1

Sumowy atraktor Black Cat

 Przynęty, po jakie sięgają wędkarze, oddziałują na różne zmysły ryb. Są okresy, że to naturalne wabiki są najskuteczniejsze. I nic w tym dziwnego, bo stanowią codzienną zdobycz drapieżników i wzbudzają u ryb najmniej podejrzeń.

Dodano: 2020-09-26

 Przynęty sztuczne mają jednak tę zaletę, że po pierwsze są zawsze dostępne, a po drugie, właśnie ta "inność" może być kluczem do sukcesu. Firma Black Cat zaproponowała atraktor, którym możemy "dopalić" używane przez nas przynęty. Za pomocą wygodnego aplikatora możemy wyróżnić naszą sztuczną, ale nie tylko przynętę. Silny zapach może spowodować, że ostrożne ryby zwrócą swoją uwagę na nasz wabik i podejmą decyzję o ataku. Pamiętajmy, że sumy podczas polowania, w najmniejszym stopniu korzystają ze słabo rozwiniętego wzroku. Silne oddziaływanie na pozostałe zmysły, może przesądzić o naszym sukcesie.

Polecamy artykuły

Zestaw na dwójkę z plusem

Opowieści

Zestaw na dwójkę z plusem

Udostępniając w internecie zdjęcia z wielkimi sumami spotykam się z rozmaitymi komentarzami. Poza garstką wyjadaczy w łowieniu wielkich wąsaczy zdjęcia oglądają również amatorzy. Głównie to od nich dostaję masę zapytań sprzętowych.

Piotr Bryling

Jesień nad nizinną rzeką

Opowieści

Jesień nad nizinną rzeką

Minął czas letnich łowów, choć wcale nie upłynął on pod znakiem wszechobecnych niżówek. Częste zmiany pogody, lokalne, obfite opady, wahania temperatury wody i poziomu rzek spowodowały, że ryby bardzo często były zmuszane zmieniać swoje stanowiska, co mocno wpłynęło na ich aktywność. Liczę, że nadchodząca wielki…

Kamil Zaczkiewicz

Kleń, na letnią posuchę

Opowieści

Kleń, na letnią posuchę

Tegoroczny sezon wędkarski jest bardzo dziwny. Najpierw pstrągowe i trociowe eskapady przerywała nam pandemia i zakazy. Następnie bardzo mieszana pogoda pokrzyżowała miłosne igraszki wielu gatunkom ryb.

Wojciech Jabłonowski

Portal wszystkich łowców sumów.
© 2017-2021 Wydawnictwo AS PRO MEDIA. Wszelkie prawa zastrzeżone. 

Projekt i wykonanie erykszolc.com