nagłówek h1

Sum z Renu

Jak izolacja to najlepiej z dala od cywilizacji i nad wodą. Z tego założenia wychodzi wielu wędkarzy w Polsce i za granicą. Chwili wytchnienia nad rzeką szukali także nasi zachodni sąsiedzi z teamu Black Cata. Zobaczcie jakiego wąsatego potwora udało im się skłonić do współpracy.

Dodano: 2020-03-24

Marzec to nie jest najlepsza pora na sumy, ale mimo lodowatego wiatru i dużej przejrzystości wody udało się złowić piękną sztukę. I to bez wyjazdów do „ciepłych” krajów europejskich. Ryba łatwo się nie poddała i ostro walczyła w silnym nurcie Renu. Gratulujemy zdobyczy!

Czytaj również: Casting na przedwiośniu

Polecamy artykuły

Marzenie w kropki

Opowieści

Marzenie w kropki

Najpewniej każdy z nas ma jakieś marzenie bądź skryty w głębi cel, który prędzej czy później zamierza zrealizować. W dobie Internetu wędkarze są na to szczególnie podatni, bo zewsząd zalewają ich zdjęcia, artykuły i filmy, w których koledzy po fachu wyciągają niebotyczne ilości bądź rzadkie okazy r…

Wojciech Jabłonowski

Na podbój Europy!

Opowieści

Na podbój Europy!

Jeśli nie możecie doczekać się rozpoczęcia sezonu sumowego w Polsce lub sezon się zakończył, a wy czujecie niedosyt, to idealnym rozwiązaniem tego problemu jest wyprawa na zachód Europy. Trzy główne kierunki wypraw to Francja, Włochy oraz Hiszpania i na nich chciałem się skupić.

Paweł Kabat

Pasiaste przedwiośnie

Opowieści

Pasiaste przedwiośnie

Tak jak otwarcie sezonu można nazwać „nakrapianym” z racji zimowego, pstrągowego szaleństwa, tak wraz ze wzrostem temperatury poszerza się wachlarz aktywnych i atrakcyjnych wędkarsko ryb. Mimo że nadal większość drapieżników ma okres ochronny to zaczynają być aktywne „białe” drapieżniki oraz oko…

Kamil Zaczkiewicz

Portal wszystkich łowców sumów.
© 2017-2020 Wydawnictwo AS PRO MEDIA. Wszelkie prawa zastrzeżone. 

Projekt i wykonanie erykszolc.com