nagłówek h1

Sum 164 cm z Odry po niemieckiej stronie

W minioną sobotę Kuba Risztau po niemieckiej stronie Odry wyholował wąsacza o długości 164 cm. Ryba wzięła o 21:30 i był to jeden z trzech "strzałów" tej nocy. 

Dodano: 2019-05-22

Gratulacje dla naszego kolegi i życzymy powodzenia podczas przyszłotygodniowych zawodów, w których Kuba wraz z Łukaszem Szreterem oraz Mariusz Wołejszo z Sebastianem Niełacnym będą reprezentować barwy Black Cat Polska. Sprzęt stosowany podczas wypadu: wędzisko Black Cat Multistyle, multiplikator Long Ranger, przypon 1.2 mono oraz 1.0 power leader na włosie 2 x pojedynczy mega hook 2/0 i spławik podwodny 10 g.

Czytaj również: Sumy z mistycznej rzeki Po

Polecamy artykuły

Życie wśród sumów

Wywiad

Życie wśród sumów

Rozmowa z Józefem Pojedyńcem, przewodnikiem wędkarskim i twórcą sumowych woblerów. Józef jest wspaniałym sumiarzem oraz twórcą cenionych w sumowych kręgach woblerów. Na naszym polskim podwórku jego nazwisko kojarzy chyba każdy sumiarz.

Karolina Błaszczak

Szwecja - mekka drapieżnika

Opowieści

Szwecja - mekka drapieżnika

Szwecja - piękny, zielony i jeszcze trochę dziki kraj, do którego codziennie zmierzają rzesze wędkarzy z całej Europy. To fenomenem na mapie większości europejskich krajów pod względem ilości jezior i wód przybrzeżnych, gdzie można z powodzeniem uganiać się za drapieżnikami.

Wojciech Szary

Odrzański sen

Opowieści

Odrzański sen

Są takie chwile w życiu każdego wędkarza, które pamięta do końca swego życia. Często takie momenty są poprzedzone jakimś dodatkowym zamysłem, wędkarską intuicją, czymś, co w głębi serducha mówi mu, że dzisiejszy wypad będzie ponadczasowy.

Piotr Boufał

Portal wszystkich łowców sumów.
© 2017-2019 Wydawnictwo AS PRO MEDIA. Wszelkie prawa zastrzeżone. 

Projekt i wykonanie erykszolc.com