nagłówek h1

Sum 164 cm z Odry po niemieckiej stronie

W minioną sobotę Kuba Risztau po niemieckiej stronie Odry wyholował wąsacza o długości 164 cm. Ryba wzięła o 21:30 i był to jeden z trzech "strzałów" tej nocy. 

Dodano: 2019-05-22

Gratulacje dla naszego kolegi i życzymy powodzenia podczas przyszłotygodniowych zawodów, w których Kuba wraz z Łukaszem Szreterem oraz Mariusz Wołejszo z Sebastianem Niełacnym będą reprezentować barwy Black Cat Polska. Sprzęt stosowany podczas wypadu: wędzisko Black Cat Multistyle, multiplikator Long Ranger, przypon 1.2 mono oraz 1.0 power leader na włosie 2 x pojedynczy mega hook 2/0 i spławik podwodny 10 g.

Czytaj również: Sumy z mistycznej rzeki Po

Polecamy artykuły

Sekrety połowu sumów

Opowieści

Sekrety połowu sumów

Na przestrzeni ostatnich kilku lat żadna z europejskich wód nie zrobiła tak wielkiej furory jak Pad. Każdy, na którego celowniku znajduje się właśnie ta rzeka, w tym artykule znajdzie kilka bardzo pomocnych wskazówek, które pozwolą na odpowiednie przygotowanie do łowienia w tej rzece. 

Benjamin Gründer

Upalne lato

Opowieści

Upalne lato

Każda ze zmiennych pogodowych ma olbrzymi wpływ na zajmowane stanowiska, aktywność czy żerowanie sumów. Jak sobie poradzić w upalne lato? 

Piotr Bryling

To prawda – staje okoniem

Opowieści

To prawda – staje okoniem

Wyskakujące rybki, grzebienie (niczym rekiny) przecinające powierzchnie i hałas spowodowany intensywnym żerowaniem sprawiają, że nasze serce bije mocniej, a ręce drżą i się pocą. Co zrobić, aby je przechytrzyć? 

Wojciech Jabłonowski

Portal wszystkich łowców sumów.
© 2017-2019 Wydawnictwo AS PRO MEDIA. Wszelkie prawa zastrzeżone. 

Projekt i wykonanie erykszolc.com