nagłówek h1

Stoisko SKLEPSUMOWY.PL - atrakcji ciąg dalszy!

Jakiś czas temu mieliśmy przyjemność poinfomorwać Was o przybyciu na targi Poznańskie dwóch gwiazd wędkarstwa sumowego. Yuri Grisendi i Philippe Careme będą gośćmi stoiska SKLEPSUMOWY.PL - Jak się jednak okazuje to nie koniec atrakcji jakie przygotował dla Was Mariusz Szwedo, a sam pisze "U nas nie będzie GRUBO, u nas będzie TŁUSTO!!!"

Dodano: 2017-02-10

Atrakcje jakie czekają klientów na stoisku SklepSumowy.Pl ?

Nie zabraknie oczywiście wcześniej wspomnianych gości z zagranicy: Philippe Carême i Yuri Grisendi. To bardzo znani sumiarze w całej europie, którzy brali udział wielu filmach wędkarskich. Są także autorami wielu artykułów w prasie zagranicznej jak i Polskiej m.in. Świata Suma. Testowali sprzęt gigantów w branży sumowej. Obecnie Zeck-Fishing oraz kwoki CATFISH.PL

Oczywiście nasze uczestnictwo w targach nie mogło by się odbyć bez Teamu CATFISH.PL. Będą obecni wszyscy członkowie naszej ekipy, którzy są do Waszej dyspozycji. Józef Pojedyniec jest łowcą wielu, wspaniałych sumów na woblery wyprodukowane przez siebie samego. Towarzyszyć mu będzie Danusia Polak - kobieta, która złowiła prawdopodobnie największego suma wśród płci pięknej w Polsce.

Do śmietanki należą niewątpliwie Asia Szymańska i Wojciech Andrzejak. To własciciele pierwszej Polskiej bazy dla sumiarzy we Włoszech. Wojciech jest także łowcą największego suma złowionego przez Polka - 263cm!

Symulator to kolejna atrakcja, której nie mogło zabraknąć na naszym stanowisku! Zaskoczymy Was, bo aż dwa! Na symulatorze będzie możliwość sprawdzenia swoich sił i umiejętności podczas holu. W ubiegłym roku nie jednego testującego bolała ręka od holu.

W piątek poczęstunek dla wszystkich klientów Ala Wiejski stół:

 • Polskie tradycyjne wyroby i nie tylko
 • Francuskie suszone kiełbasy ze szlachetną pleśnią
 • Sery pleśniowe, pasztety, terrine, rillettes
 • Hiszpańska szynka dojrzewająca
 • Wielki udziec i chorizo
 • Oscypki prosto z Polskich gór

Premiery wielu nowości:

 • Nowy wzór kwoków Catfish.pl
 • Absolutna nowość na rynku sumowym - kwok z dwoma prosiaczkami!
 • MarioDream wyprodukowany w limitowanej ilości sztuk. Ten biały kruk zostanie zlicytowany na aukcji charytatywnej DLA ZOI z autografem Philippe Carême i Yuri Grisendi
 • Plecionki JET 7 LINE wyprodukowane z 16 włókien
 • Plecionki Giga Fish z 10 i 12 włókien

Bogata oferta sprzętu: Black Cat, Fin Nor, Hell-Cat, MadCat, WFT, Zeck Fishing

Konkurs SklepSumowy.Pl: Do wygrania zaproszenia na piątek na VIP DAY ( zasady konkursu na naszym fanpage )

Konkurs Black Cat Extreme: Klienci, którzy dokonają zakupu na naszym stanowisku produktów Black Cat automatycznie biorą udział w losowaniu karty uczestnictwa w zawodach Black Cat Extreme

Konkurs fotograficzny CATFISH.PL z nagrodą o wartości 500zł! Klienci którzy kupili lub zakupią kwoka, koszulkę lub czapkę CATFISH.PL biorą udział w konkursie fotograficznym, który trwa do końca 2017 roku. Wystarczy zrobić zdjęcie z sumem i naszym produktem Catfish.pl, a następnie zgłosić zdjęcie do konkursu. Wygrywa zdjęcie które zdobędzie najwięcej komentarzy i polubień na Facebooku.

Konkurs Pojedyniec.com.pl ( zasady konkursu na fanpage Józefa Pojedyńca )

Polecamy artykuły

Zestaw na dwójkę z plusem

Opowieści

Zestaw na dwójkę z plusem

Udostępniając w internecie zdjęcia z wielkimi sumami spotykam się z rozmaitymi komentarzami. Poza garstką wyjadaczy w łowieniu wielkich wąsaczy zdjęcia oglądają również amatorzy. Głównie to od nich dostaję masę zapytań sprzętowych.

Piotr Bryling

Jesień nad nizinną rzeką

Opowieści

Jesień nad nizinną rzeką

Minął czas letnich łowów, choć wcale nie upłynął on pod znakiem wszechobecnych niżówek. Częste zmiany pogody, lokalne, obfite opady, wahania temperatury wody i poziomu rzek spowodowały, że ryby bardzo często były zmuszane zmieniać swoje stanowiska, co mocno wpłynęło na ich aktywność. Liczę, że nadchodząca wielki…

Kamil Zaczkiewicz

Kleń, na letnią posuchę

Opowieści

Kleń, na letnią posuchę

Tegoroczny sezon wędkarski jest bardzo dziwny. Najpierw pstrągowe i trociowe eskapady przerywała nam pandemia i zakazy. Następnie bardzo mieszana pogoda pokrzyżowała miłosne igraszki wielu gatunkom ryb.

Wojciech Jabłonowski

Portal wszystkich łowców sumów.
© 2017-2021 Wydawnictwo AS PRO MEDIA. Wszelkie prawa zastrzeżone. 

Projekt i wykonanie erykszolc.com