nagłówek h1

Stefan Seuss testuje nowy system na rok 2018!

Stefan Seuss zdradza rąbek tajemnicy o tym co firma Black Cat przygotowuje na rok 2018!

Dodano: 2017-06-12

Pisaliśmy już wielokrotnie o tym, że łowienie martwą rybą przeżywa obecnie ogromny rozkwit. Przynęta przez wiele, wiele lat była używana tylko i wyłącznie w przypadku braku czegoś żywego. Nawet wątróbka była wyżej na liście najskuteczniejszych, sumowych przynęt. Na rok 2017 konstrruktorzy i testerzy Black Cata przygotowali cięszący się dużym zainteresowaniem zestaw do łowienia martwą rybką "Dead Bait System". 

Polega on przede wszystkim, na łowieniu metodą podwodnego spławika, który znajduje się na grzbiecie martwej rybki. Przynęta w ten sposób zachowuje się naturalnie, a dzięki naporowi rzeki jej ruchy są dokładnie takie same jak przy stosowaniu żywej ryby! Nie wiemy jeszcze na czym polega sekret nowego produktu, który przedstawił Stefan. Niemniej jednak testy na Renie były wyszły bardzo pozytywnie.

Galeria zdjęć

Polecamy artykuły

Ni to mucha, ni to spinning, czyli pstrąg na jigi

Opowieści

Ni to mucha, ni to spinning, czyli pstrąg na jigi

Różne, często wydawać by się mogło zupełnie odmienne techniki wędkarskiego rzemiosła, mocno się przenikają. Ma to miejsce zwłaszcza w przypadku metod, którymi kusimy te same gatunki. Dziś, z racji rozpoczęcia sezonu na pstrągi, poruszę temat właśnie ich, jednak w sposób nieco odmienny niż zazwyczaj.

Kamil Zaczkiewicz

Wybierz swój motyw

Opowieści

Wybierz swój motyw

Czym chcesz fotografować, aparatem z matrycą 12 mln czy 42 mln pikseli? A może wolisz filmować w 4K i w roli zdjęć wystąpią stopklatki? A może z drona lub czymś na bazie Androida, w podczerwieni czy fotopułapką? Technika lśni swoim przepychem na sklepowych półkach, a ty musisz tylko wybrać.

Waldemar Ptak

Wywiad z Peterem Merkelem

Wywiad

Wywiad z Peterem Merkelem

Peter Merkel to jeden z najbardziej rozpoznawalnych łowców sumów w Europe, który ponad 12 lat współtworzy markę Black Cat, a do tego pracuje jako przewodnik wędkarski, nagrywa filmy i publikuje artykuły. Jak zaczęła się jego przygoda z wąsaczami oraz jak wygląda tworzenie sprzętu wędkarskiego? Zapr…

Jakub Dłubak

Portal wszystkich łowców sumów.
© 2017-2020 Wydawnictwo AS PRO MEDIA. Wszelkie prawa zastrzeżone. 

Projekt i wykonanie erykszolc.com