nagłówek h1

Stefan Seuss testuje nowy system na rok 2018!

Stefan Seuss zdradza rąbek tajemnicy o tym co firma Black Cat przygotowuje na rok 2018!

Dodano: 2017-06-12

Pisaliśmy już wielokrotnie o tym, że łowienie martwą rybą przeżywa obecnie ogromny rozkwit. Przynęta przez wiele, wiele lat była używana tylko i wyłącznie w przypadku braku czegoś żywego. Nawet wątróbka była wyżej na liście najskuteczniejszych, sumowych przynęt. Na rok 2017 konstrruktorzy i testerzy Black Cata przygotowali cięszący się dużym zainteresowaniem zestaw do łowienia martwą rybką "Dead Bait System". 

Polega on przede wszystkim, na łowieniu metodą podwodnego spławika, który znajduje się na grzbiecie martwej rybki. Przynęta w ten sposób zachowuje się naturalnie, a dzięki naporowi rzeki jej ruchy są dokładnie takie same jak przy stosowaniu żywej ryby! Nie wiemy jeszcze na czym polega sekret nowego produktu, który przedstawił Stefan. Niemniej jednak testy na Renie były wyszły bardzo pozytywnie.

Galeria zdjęć

Polecamy artykuły

Sekrety połowu sumów

Opowieści

Sekrety połowu sumów

Na przestrzeni ostatnich kilku lat żadna z europejskich wód nie zrobiła tak wielkiej furory jak Pad. Każdy, na którego celowniku znajduje się właśnie ta rzeka, w tym artykule znajdzie kilka bardzo pomocnych wskazówek, które pozwolą na odpowiednie przygotowanie do łowienia w tej rzece. 

Benjamin Gründer

Upalne lato

Opowieści

Upalne lato

Każda ze zmiennych pogodowych ma olbrzymi wpływ na zajmowane stanowiska, aktywność czy żerowanie sumów. Jak sobie poradzić w upalne lato? 

Piotr Bryling

To prawda – staje okoniem

Opowieści

To prawda – staje okoniem

Wyskakujące rybki, grzebienie (niczym rekiny) przecinające powierzchnie i hałas spowodowany intensywnym żerowaniem sprawiają, że nasze serce bije mocniej, a ręce drżą i się pocą. Co zrobić, aby je przechytrzyć? 

Wojciech Jabłonowski

Portal wszystkich łowców sumów.
© 2017-2019 Wydawnictwo AS PRO MEDIA. Wszelkie prawa zastrzeżone. 

Projekt i wykonanie erykszolc.com