nagłówek h1

Stefan Seuss testuje nowy system na rok 2018!

Stefan Seuss zdradza rąbek tajemnicy o tym co firma Black Cat przygotowuje na rok 2018!

Dodano: 2017-06-12

Pisaliśmy już wielokrotnie o tym, że łowienie martwą rybą przeżywa obecnie ogromny rozkwit. Przynęta przez wiele, wiele lat była używana tylko i wyłącznie w przypadku braku czegoś żywego. Nawet wątróbka była wyżej na liście najskuteczniejszych, sumowych przynęt. Na rok 2017 konstrruktorzy i testerzy Black Cata przygotowali cięszący się dużym zainteresowaniem zestaw do łowienia martwą rybką "Dead Bait System". 

Polega on przede wszystkim, na łowieniu metodą podwodnego spławika, który znajduje się na grzbiecie martwej rybki. Przynęta w ten sposób zachowuje się naturalnie, a dzięki naporowi rzeki jej ruchy są dokładnie takie same jak przy stosowaniu żywej ryby! Nie wiemy jeszcze na czym polega sekret nowego produktu, który przedstawił Stefan. Niemniej jednak testy na Renie były wyszły bardzo pozytywnie.

Galeria zdjęć

Polecamy artykuły

Zestaw na dwójkę z plusem

Opowieści

Zestaw na dwójkę z plusem

Udostępniając w internecie zdjęcia z wielkimi sumami spotykam się z rozmaitymi komentarzami. Poza garstką wyjadaczy w łowieniu wielkich wąsaczy zdjęcia oglądają również amatorzy. Głównie to od nich dostaję masę zapytań sprzętowych.

Piotr Bryling

Jesień nad nizinną rzeką

Opowieści

Jesień nad nizinną rzeką

Minął czas letnich łowów, choć wcale nie upłynął on pod znakiem wszechobecnych niżówek. Częste zmiany pogody, lokalne, obfite opady, wahania temperatury wody i poziomu rzek spowodowały, że ryby bardzo często były zmuszane zmieniać swoje stanowiska, co mocno wpłynęło na ich aktywność. Liczę, że nadchodząca wielki…

Kamil Zaczkiewicz

Kleń, na letnią posuchę

Opowieści

Kleń, na letnią posuchę

Tegoroczny sezon wędkarski jest bardzo dziwny. Najpierw pstrągowe i trociowe eskapady przerywała nam pandemia i zakazy. Następnie bardzo mieszana pogoda pokrzyżowała miłosne igraszki wielu gatunkom ryb.

Wojciech Jabłonowski

Portal wszystkich łowców sumów.
© 2017-2021 Wydawnictwo AS PRO MEDIA. Wszelkie prawa zastrzeżone. 

Projekt i wykonanie erykszolc.com