nagłówek h1

Sposób na suma - podwodny spławik na odciągu

Sumiarze i sumy w Polsce aktualnie powoli przygotowują się do regeneracji sił, która potrwa aż do połowy przyszłego roku. Co nie znaczy, że wędkarze powinni w tym czasie próżnować. Te kilka miesięcy trzeba wykorzystać na planowanie, uzupełnianie sprzętu i gromadzenie wiedzy. A wiedzę najlepiej pogłębiać ucząc się od autorytetów sumiarskiego rzemiosła.

Dodano: 2019-12-10

Piotr Boufał, bo o nim mowa, ostatnio prezentował nam jak wynieść zestaw z brzegu bez pontonu, a tym razem opowie o używaniu podwodnego spławika na odciągu. Nie będę tu się specjalnie rozpisywał. Po prostu zapraszam do obejrzenia filmu Piotra, bo jak zawsze warto!

Polecamy artykuły

Szczupakowe chwyty

Opowieści

Szczupakowe chwyty

Miniona niedawno majówka, to dla wielu wędkarzy początek spiningowego sezonu. Ci, którzy zaczęli łowy już na samym początku roku, również wypatrują tej daty z uwagi na zakończenie okresu ochronnego na szczupaki i bolenie. Jeden i drugi gatunek posiada rzeszę zwolenników, żeby nie powiedzieć, fan&oa…

Kamil Zaczkiewicz

Obalamy sumowe mity

Opowieści

Obalamy sumowe mity

Będzie to dość niecodzienny tekst, który dotyczył będzie obalenia wielu książkowych i internetowych mitów i legend, które dotyczą bezpośrednio sumowej natury.

Piotr Boufał

Współczesne rękodzieło

Opowieści

Współczesne rękodzieło

Wędkarstwo od dawien dawna związane jest z ręcznymi robótkami. Wszyscy lubimy improwizować i ulepszać nasz sprzęt, testować nowości i próbować nowych rozwiązań.

Wojciech Jabłonowski

Portal wszystkich łowców sumów.
© 2017-2020 Wydawnictwo AS PRO MEDIA. Wszelkie prawa zastrzeżone. 

Projekt i wykonanie erykszolc.com