nagłówek h1

Sposób na suma - podwodny spławik na odciągu

Sumiarze i sumy w Polsce aktualnie powoli przygotowują się do regeneracji sił, która potrwa aż do połowy przyszłego roku. Co nie znaczy, że wędkarze powinni w tym czasie próżnować. Te kilka miesięcy trzeba wykorzystać na planowanie, uzupełnianie sprzętu i gromadzenie wiedzy. A wiedzę najlepiej pogłębiać ucząc się od autorytetów sumiarskiego rzemiosła.

Dodano: 2019-12-10

Piotr Boufał, bo o nim mowa, ostatnio prezentował nam jak wynieść zestaw z brzegu bez pontonu, a tym razem opowie o używaniu podwodnego spławika na odciągu. Nie będę tu się specjalnie rozpisywał. Po prostu zapraszam do obejrzenia filmu Piotra, bo jak zawsze warto!

Polecamy artykuły

Ni to mucha, ni to spinning, czyli pstrąg na jigi

Opowieści

Ni to mucha, ni to spinning, czyli pstrąg na jigi

Różne, często wydawać by się mogło zupełnie odmienne techniki wędkarskiego rzemiosła, mocno się przenikają. Ma to miejsce zwłaszcza w przypadku metod, którymi kusimy te same gatunki. Dziś, z racji rozpoczęcia sezonu na pstrągi, poruszę temat właśnie ich, jednak w sposób nieco odmienny niż zazwyczaj.

Kamil Zaczkiewicz

Wybierz swój motyw

Opowieści

Wybierz swój motyw

Czym chcesz fotografować, aparatem z matrycą 12 mln czy 42 mln pikseli? A może wolisz filmować w 4K i w roli zdjęć wystąpią stopklatki? A może z drona lub czymś na bazie Androida, w podczerwieni czy fotopułapką? Technika lśni swoim przepychem na sklepowych półkach, a ty musisz tylko wybrać.

Waldemar Ptak

Wywiad z Peterem Merkelem

Wywiad

Wywiad z Peterem Merkelem

Peter Merkel to jeden z najbardziej rozpoznawalnych łowców sumów w Europe, który ponad 12 lat współtworzy markę Black Cat, a do tego pracuje jako przewodnik wędkarski, nagrywa filmy i publikuje artykuły. Jak zaczęła się jego przygoda z wąsaczami oraz jak wygląda tworzenie sprzętu wędkarskiego? Zapr…

Jakub Dłubak

Portal wszystkich łowców sumów.
© 2017-2020 Wydawnictwo AS PRO MEDIA. Wszelkie prawa zastrzeżone. 

Projekt i wykonanie erykszolc.com