nagłówek h1

Siluro TV i warciańskie wąsacze

Wraz z Siluro TV zapraszamy do zobaczenia zmagań z warciańskimi sumami, które w ostatnim okresie przechytrzył Szafa.

Dodano: 2018-09-05

To lato jest szczególnie bezlitosne dla stanu polskich rzek, nie oszczędziło również Warty...Płytka rzeka to wyzwanie dla każdego sumiarza, ale zarazem daje możliwości namierzenia sumaków w rynnach i dołkach. Zapraszam do obejrzenia relacji z kilku szybkich wypadów na sumowy vertical nad piękną Wartę. Kilka sumów udało się przechytrzyć, w tym silnego i grubego kabana. Warciańska torpeda dała mi popalić....ale co tu więcej pisać, miłego oglądania! Subskrybujcie kanał SILURO TV i udostępniajcie! "
 
Pozdrawiam,
Szafa

Polecamy artykuły

Szarpane pstrągi

Opowieści

Szarpane pstrągi

Każdy polski wędkarz interpretuje słowo „szarpak” jednoznacznie. Etymologia tego słowa jasno nam sugeruje i nasuwa niezbyt pozytywne skojarzenia. Niestety, amatorów tej „metody” nad naszymi wodami nie brakuje. Jeśli jednak czytacie ten tekst, by znaleźć sposób, jak wyrwać z wody nakrapian…

Kamil Zaczkiewicz

Najważniejszy jest klimat

Opowieści

Najważniejszy jest klimat

Dobra wyprawa to taka, która pozostawia dobre wspomnienia. Ryby czasem dopisują bardziej, a czasem mniej, jednak to zawsze klimat gra pierwsze skrzypce.

Wojciech Andrzejak

Sumy z płycizny

Opowieści

Sumy z płycizny

Do napisania tego artykułu zmusza mnie odwieczny problem „sumiarzy”, który nieustannie zauważam na portalach społecznościowych, a nawet w realu! Chciałbym, aby ten tekst rozwiał wszelkie wątpliwości związane z łowieniem wąsaczy w płytkiej wodzie. 

Piotr Boufał

Portal wszystkich łowców sumów.
© 2017-2019 Wydawnictwo AS PRO MEDIA. Wszelkie prawa zastrzeżone. 

Projekt i wykonanie erykszolc.com