nagłówek h1

Savage Gear 4Play V2

10 lat, tyle właśnie zajęło projektantom i testerom Savage Gear przygotowanie przynęty 4Play V2. Dzisiaj zapraszamy na prezentację tego produktu. 

Dodano: 2019-04-07

Pierwszy 4Play od Savage Gear zadebiutował dokładnie dziesięć lat temu, w 2008 roku. Nowa edycja tej kultowej przynęty jest opracowana na podstawie skanowania 3D prawdziwego śledzia. To u nas standard. Wabik składa się z czteroczęściowego korpusu  z trzema łącznikami. Trzy pierwsze segmenty wykonane są z twardego tworzywa ABS, ogon to półmiękka guma PVC. Taka zaawansowana konstrukcja sprawia, że przynęta porusza się z niezwykle nęcącą i prowokującą pracą. Kolejny element to  fotorealistryczna kolorystyka – szczególnie dla realistycznych imitacji ryb! Łącząc w całość tę układankę otrzymujemy wspaniały magnes na wiele gatunków ryb drapieżnych!

4Play V2  będzie dostępny w dwóch wersjach. Pierwsza to  Swim and Jerk  – o bardzo skutecznej wężowatej pracy z odjazdami na bok w czasie zwijania z pauzami. Jest to przynęta wolno tonąca. Rozmiar 13,5cm/20g jest uzbrojony w dwie kotwice w rozmiarze  #4 i pracuje na głębokości 1-3 stopy., Liplure pracuje na głębokości 2-4’. Pośredni rozmiar 16,5cm/35g wyposażony jest w kotwice #2 i pracuje na identycznej głębokości. Największy Swim & Jerk 20cm/65g posiada kotwice #1 i schodzi na 1-4 stóp. Druga  wersja to  Liplure, charakteryzujący się chaotycznym lusterkowaniem i wężowatą pracą z prowokującym hałasowaniem w czasie zwijania z pauzami. Jest to wersja wolno pływająca. Rozmiary i zbrojenie są identyczne jak poprzednio, ale różnią się one  gramaturą: 13,5cm/18g, 16,5cm/32g i 20cm/62g. Głębokość pracy to kolejno: 2-4 stopy, 3-5 stóp i 4-7 stóp. Wszystkie zastosowane tu kotwice to model  Savage Gear  Kotwica-Y ST36 w wykończeniu DG. Gama kolorystyczna zawiera 6 pozycji.

Savage Gear  4Play V2  będzie dostępny na półkach sklepowych już w czerwcu 2018.

 

Polecamy artykuły

Sekrety połowu sumów

Opowieści

Sekrety połowu sumów

Na przestrzeni ostatnich kilku lat żadna z europejskich wód nie zrobiła tak wielkiej furory jak Pad. Każdy, na którego celowniku znajduje się właśnie ta rzeka, w tym artykule znajdzie kilka bardzo pomocnych wskazówek, które pozwolą na odpowiednie przygotowanie do łowienia w tej rzece. 

Benjamin Gründer

Upalne lato

Opowieści

Upalne lato

Każda ze zmiennych pogodowych ma olbrzymi wpływ na zajmowane stanowiska, aktywność czy żerowanie sumów. Jak sobie poradzić w upalne lato? 

Piotr Bryling

To prawda – staje okoniem

Opowieści

To prawda – staje okoniem

Wyskakujące rybki, grzebienie (niczym rekiny) przecinające powierzchnie i hałas spowodowany intensywnym żerowaniem sprawiają, że nasze serce bije mocniej, a ręce drżą i się pocą. Co zrobić, aby je przechytrzyć? 

Wojciech Jabłonowski

Portal wszystkich łowców sumów.
© 2017-2019 Wydawnictwo AS PRO MEDIA. Wszelkie prawa zastrzeżone. 

Projekt i wykonanie erykszolc.com