nagłówek h1

Savage Gear 4Play V2

10 lat, tyle właśnie zajęło projektantom i testerom Savage Gear przygotowanie przynęty 4Play V2. Dzisiaj zapraszamy na prezentację tego produktu. 

Dodano: 2019-04-07

Pierwszy 4Play od Savage Gear zadebiutował dokładnie dziesięć lat temu, w 2008 roku. Nowa edycja tej kultowej przynęty jest opracowana na podstawie skanowania 3D prawdziwego śledzia. To u nas standard. Wabik składa się z czteroczęściowego korpusu  z trzema łącznikami. Trzy pierwsze segmenty wykonane są z twardego tworzywa ABS, ogon to półmiękka guma PVC. Taka zaawansowana konstrukcja sprawia, że przynęta porusza się z niezwykle nęcącą i prowokującą pracą. Kolejny element to  fotorealistryczna kolorystyka – szczególnie dla realistycznych imitacji ryb! Łącząc w całość tę układankę otrzymujemy wspaniały magnes na wiele gatunków ryb drapieżnych!

4Play V2  będzie dostępny w dwóch wersjach. Pierwsza to  Swim and Jerk  – o bardzo skutecznej wężowatej pracy z odjazdami na bok w czasie zwijania z pauzami. Jest to przynęta wolno tonąca. Rozmiar 13,5cm/20g jest uzbrojony w dwie kotwice w rozmiarze  #4 i pracuje na głębokości 1-3 stopy., Liplure pracuje na głębokości 2-4’. Pośredni rozmiar 16,5cm/35g wyposażony jest w kotwice #2 i pracuje na identycznej głębokości. Największy Swim & Jerk 20cm/65g posiada kotwice #1 i schodzi na 1-4 stóp. Druga  wersja to  Liplure, charakteryzujący się chaotycznym lusterkowaniem i wężowatą pracą z prowokującym hałasowaniem w czasie zwijania z pauzami. Jest to wersja wolno pływająca. Rozmiary i zbrojenie są identyczne jak poprzednio, ale różnią się one  gramaturą: 13,5cm/18g, 16,5cm/32g i 20cm/62g. Głębokość pracy to kolejno: 2-4 stopy, 3-5 stóp i 4-7 stóp. Wszystkie zastosowane tu kotwice to model  Savage Gear  Kotwica-Y ST36 w wykończeniu DG. Gama kolorystyczna zawiera 6 pozycji.

Savage Gear  4Play V2  będzie dostępny na półkach sklepowych już w czerwcu 2018.

 

Polecamy artykuły

Podróż w nieznane

Opowieści

Podróż w nieznane

Zimową porą bardzo tęsknimy za naszym azylem na palach i za wędkarską misją ubraną w ten specyficznie pozytywny włoski klimat. Tegoroczna wyjątkowo chłodna zima skutecznie hamowała sumowy apetyt. Może to paranoja, ale wietrzę w tym szansę, szansę na wielkie wczesnowiosenne żarcie.

Wojciech Andrzejak

Wybór sumowej miejscówki

Opowieści

Wybór sumowej miejscówki

Nawet doświadczeni sumiarze mają problemy z typowaniem potencjalnych miejsc, jednak znając prawa rządzące nad rzeką, możemy wysnuć pewne wnioski i wytypować najciekawsze miejsca. Piotr Boufał dzieli się z czytelnikami swoją wiedzą w bardzo przystępny sposób!

Piotr Boufał

Pod prąd czy z prąd?

Opowieści

Pod prąd czy z prąd?

Z prądem czy pod prąd? Z czego to wynika i jak jest skuteczniej? Obie metody mają swój odpowiedni czas i miejsce, co Wojtek - nasz nowy współpracownik - postara się udowodnić w swoim artykule.

Wojciech Jabłonkowski

Portal wszystkich łowców sumów.
© 2017-2019 Wydawnictwo AS PRO MEDIA. Wszelkie prawa zastrzeżone. 

Projekt i wykonanie erykszolc.com