nagłówek h1

Savage Gear 4Play V2

10 lat, tyle właśnie zajęło projektantom i testerom Savage Gear przygotowanie przynęty 4Play V2. Dzisiaj zapraszamy na prezentację tego produktu. 

Dodano: 2018-10-27

Pierwszy 4Play od Savage Gear zadebiutował dokładnie dziesięć lat temu, w 2008 roku. Nowa edycja tej kultowej przynęty jest opracowana na podstawie skanowania 3D prawdziwego śledzia. To u nas standard. Wabik składa się z czteroczęściowego korpusu  z trzema łącznikami. Trzy pierwsze segmenty wykonane są z twardego tworzywa ABS, ogon to półmiękka guma PVC. Taka zaawansowana konstrukcja sprawia, że przynęta porusza się z niezwykle nęcącą i prowokującą pracą. Kolejny element to  fotorealistryczna kolorystyka – szczególnie dla realistycznych imitacji ryb! Łącząc w całość tę układankę otrzymujemy wspaniały magnes na wiele gatunków ryb drapieżnych!

4Play V2  będzie dostępny w dwóch wersjach. Pierwsza to  Swim and Jerk  – o bardzo skutecznej wężowatej pracy z odjazdami na bok w czasie zwijania z pauzami. Jest to przynęta wolno tonąca. Rozmiar 13,5cm/20g jest uzbrojony w dwie kotwice w rozmiarze  #4 i pracuje na głębokości 1-3 stopy., Liplure pracuje na głębokości 2-4’. Pośredni rozmiar 16,5cm/35g wyposażony jest w kotwice #2 i pracuje na identycznej głębokości. Największy Swim & Jerk 20cm/65g posiada kotwice #1 i schodzi na 1-4 stóp. Druga  wersja to  Liplure, charakteryzujący się chaotycznym lusterkowaniem i wężowatą pracą z prowokującym hałasowaniem w czasie zwijania z pauzami. Jest to wersja wolno pływająca. Rozmiary i zbrojenie są identyczne jak poprzednio, ale różnią się one  gramaturą: 13,5cm/18g, 16,5cm/32g i 20cm/62g. Głębokość pracy to kolejno: 2-4 stopy, 3-5 stóp i 4-7 stóp. Wszystkie zastosowane tu kotwice to model  Savage Gear  Kotwica-Y ST36 w wykończeniu DG. Gama kolorystyczna zawiera 6 pozycji.

Savage Gear  4Play V2  będzie dostępny na półkach sklepowych już w czerwcu 2018.

 

Polecamy artykuły

Szarpane pstrągi

Opowieści

Szarpane pstrągi

Każdy polski wędkarz interpretuje słowo „szarpak” jednoznacznie. Etymologia tego słowa jasno nam sugeruje i nasuwa niezbyt pozytywne skojarzenia. Niestety, amatorów tej „metody” nad naszymi wodami nie brakuje. Jeśli jednak czytacie ten tekst, by znaleźć sposób, jak wyrwać z wody nakrapian…

Kamil Zaczkiewicz

Najważniejszy jest klimat

Opowieści

Najważniejszy jest klimat

Dobra wyprawa to taka, która pozostawia dobre wspomnienia. Ryby czasem dopisują bardziej, a czasem mniej, jednak to zawsze klimat gra pierwsze skrzypce.

Wojciech Andrzejak

Sumy z płycizny

Opowieści

Sumy z płycizny

Do napisania tego artykułu zmusza mnie odwieczny problem „sumiarzy”, który nieustannie zauważam na portalach społecznościowych, a nawet w realu! Chciałbym, aby ten tekst rozwiał wszelkie wątpliwości związane z łowieniem wąsaczy w płytkiej wodzie. 

Piotr Boufał

Portal wszystkich łowców sumów.
© 2017-2019 Wydawnictwo AS PRO MEDIA. Wszelkie prawa zastrzeżone. 

Projekt i wykonanie erykszolc.com