nagłówek h1

Savage Gear 4D Pulse Tail Trout - recenzja filmowa

Firma Savage Gear przyzwyczaiła nas do tego, że co roku wprowadza innowacyjne produkty do swojej oferty. Nie inaczej było i tym razem. Ich propozycja to 4D Pulse Tail Trout - miękka imitacja pstrąga. Przynęta występuje w dwóch wielkościach i kilku wersjach kolorystycznych. Jest gotowa do użycia od razu po wyjęciu z opakowania, bo posiada uzbrojenie typu line - thru. Więcej, również o rewelacyjnej pracy trouta w wodzie dowiecie się z naszej filmowej recenzji. Zapraszamy!

Dodano: 2020-06-16

Polecamy artykuły

Zestaw na dwójkę z plusem

Opowieści

Zestaw na dwójkę z plusem

Udostępniając w internecie zdjęcia z wielkimi sumami spotykam się z rozmaitymi komentarzami. Poza garstką wyjadaczy w łowieniu wielkich wąsaczy zdjęcia oglądają również amatorzy. Głównie to od nich dostaję masę zapytań sprzętowych.

Piotr Bryling

Jesień nad nizinną rzeką

Opowieści

Jesień nad nizinną rzeką

Minął czas letnich łowów, choć wcale nie upłynął on pod znakiem wszechobecnych niżówek. Częste zmiany pogody, lokalne, obfite opady, wahania temperatury wody i poziomu rzek spowodowały, że ryby bardzo często były zmuszane zmieniać swoje stanowiska, co mocno wpłynęło na ich aktywność. Liczę, że nadchodząca wielki…

Kamil Zaczkiewicz

Kleń, na letnią posuchę

Opowieści

Kleń, na letnią posuchę

Tegoroczny sezon wędkarski jest bardzo dziwny. Najpierw pstrągowe i trociowe eskapady przerywała nam pandemia i zakazy. Następnie bardzo mieszana pogoda pokrzyżowała miłosne igraszki wielu gatunkom ryb.

Wojciech Jabłonowski

Portal wszystkich łowców sumów.
© 2017-2021 Wydawnictwo AS PRO MEDIA. Wszelkie prawa zastrzeżone. 

Projekt i wykonanie erykszolc.com