nagłówek h1

Savage Gear 4D Pulse Tail Trout - recenzja filmowa

Firma Savage Gear przyzwyczaiła nas do tego, że co roku wprowadza innowacyjne produkty do swojej oferty. Nie inaczej było i tym razem. Ich propozycja to 4D Pulse Tail Trout - miękka imitacja pstrąga. Przynęta występuje w dwóch wielkościach i kilku wersjach kolorystycznych. Jest gotowa do użycia od razu po wyjęciu z opakowania, bo posiada uzbrojenie typu line - thru. Więcej, również o rewelacyjnej pracy trouta w wodzie dowiecie się z naszej filmowej recenzji. Zapraszamy!

Dodano: 2020-06-16

Polecamy artykuły

Szczupakowe chwyty

Opowieści

Szczupakowe chwyty

Miniona niedawno majówka, to dla wielu wędkarzy początek spiningowego sezonu. Ci, którzy zaczęli łowy już na samym początku roku, również wypatrują tej daty z uwagi na zakończenie okresu ochronnego na szczupaki i bolenie. Jeden i drugi gatunek posiada rzeszę zwolenników, żeby nie powiedzieć, fan&oa…

Kamil Zaczkiewicz

Obalamy sumowe mity

Opowieści

Obalamy sumowe mity

Będzie to dość niecodzienny tekst, który dotyczył będzie obalenia wielu książkowych i internetowych mitów i legend, które dotyczą bezpośrednio sumowej natury.

Piotr Boufał

Współczesne rękodzieło

Opowieści

Współczesne rękodzieło

Wędkarstwo od dawien dawna związane jest z ręcznymi robótkami. Wszyscy lubimy improwizować i ulepszać nasz sprzęt, testować nowości i próbować nowych rozwiązań.

Wojciech Jabłonowski

Portal wszystkich łowców sumów.
© 2017-2020 Wydawnictwo AS PRO MEDIA. Wszelkie prawa zastrzeżone. 

Projekt i wykonanie erykszolc.com