nagłówek h1

Savage Gear 3D Goby Shad - recenzja filmowa

Savage Gear przyzwyczaił nas do najwyższej jakości gumowych przynęt będących realistyczną imitacją najróżniejszych wodnych (i nie tylko) stworzeń. Tym razem jest podobnie, a w nasze ręce trafiła świetnie wykonana babka bycza. Pracuje bardzo prowokująco więc żaden rasowy drapieżnik jej się nie oprze. Zrobiliśmy dla was krótki materiał z recenzją tej wspaniałej przynęty.  Zapraszamy na film!

Dodano: 2020-07-25

Polecamy artykuły

Szczupakowe chwyty

Opowieści

Szczupakowe chwyty

Miniona niedawno majówka, to dla wielu wędkarzy początek spiningowego sezonu. Ci, którzy zaczęli łowy już na samym początku roku, również wypatrują tej daty z uwagi na zakończenie okresu ochronnego na szczupaki i bolenie. Jeden i drugi gatunek posiada rzeszę zwolenników, żeby nie powiedzieć, fan&oa…

Kamil Zaczkiewicz

Obalamy sumowe mity

Opowieści

Obalamy sumowe mity

Będzie to dość niecodzienny tekst, który dotyczył będzie obalenia wielu książkowych i internetowych mitów i legend, które dotyczą bezpośrednio sumowej natury.

Piotr Boufał

Współczesne rękodzieło

Opowieści

Współczesne rękodzieło

Wędkarstwo od dawien dawna związane jest z ręcznymi robótkami. Wszyscy lubimy improwizować i ulepszać nasz sprzęt, testować nowości i próbować nowych rozwiązań.

Wojciech Jabłonowski

Portal wszystkich łowców sumów.
© 2017-2020 Wydawnictwo AS PRO MEDIA. Wszelkie prawa zastrzeżone. 

Projekt i wykonanie erykszolc.com