nagłówek h1

Sandaczowy dublet!

Bolenie i szczupaki wróciły w Polsce do gry, sandacze jeszcze przez miesiąc mają względny spokój. Jednak aby podsycić nieco waszą tęsknotę za łowieniem mętnookich drapieżców chcemy pokazać wam dwie naprawdę imponujące sztuki, które padły łupem wędkarzy z teamu Westin'a.

Dodano: 2020-05-10

Hannu Vesaranta wybrał się z kolegą na nieznaną, sandaczową wodę. Na echosondzie namierzyli stojące w strefie pelagicznej ryby. Do wody powędrował 17 cm Zander Teez w kolorze „Volga Zander”. Nastąpiło gwałtowne branie ryby, która poderwała się bezpośrednio z dna. Po długim holu piękny sandacz zameldował się w podbieraku. 94 cm i 11 kg robią wrażenie, a tym samym Hannu ustanowił swoje PB! Ale to nie wszystko. Po jakimś czasie do łowiska trafił 18 cm Bull Teez w kolorze „Motoroil Pike”. I co? Hannu długo nie nacieszył się swoim poprzednim rekordem. Tym razem w ręce szczęśliwego łowcy trafił sandacz 97 cm i 12,3 kg! Dwie życiówki jednego dnia i to w takim stylu to naprawdę genialny wynik! Gratulujemy łowcy!

Polecamy artykuły

Zestaw na dwójkę z plusem

Opowieści

Zestaw na dwójkę z plusem

Udostępniając w internecie zdjęcia z wielkimi sumami spotykam się z rozmaitymi komentarzami. Poza garstką wyjadaczy w łowieniu wielkich wąsaczy zdjęcia oglądają również amatorzy. Głównie to od nich dostaję masę zapytań sprzętowych.

Piotr Bryling

Jesień nad nizinną rzeką

Opowieści

Jesień nad nizinną rzeką

Minął czas letnich łowów, choć wcale nie upłynął on pod znakiem wszechobecnych niżówek. Częste zmiany pogody, lokalne, obfite opady, wahania temperatury wody i poziomu rzek spowodowały, że ryby bardzo często były zmuszane zmieniać swoje stanowiska, co mocno wpłynęło na ich aktywność. Liczę, że nadchodząca wielki…

Kamil Zaczkiewicz

Kleń, na letnią posuchę

Opowieści

Kleń, na letnią posuchę

Tegoroczny sezon wędkarski jest bardzo dziwny. Najpierw pstrągowe i trociowe eskapady przerywała nam pandemia i zakazy. Następnie bardzo mieszana pogoda pokrzyżowała miłosne igraszki wielu gatunkom ryb.

Wojciech Jabłonowski

Portal wszystkich łowców sumów.
© 2017-2021 Wydawnictwo AS PRO MEDIA. Wszelkie prawa zastrzeżone. 

Projekt i wykonanie erykszolc.com