nagłówek h1

Rzeka Pad powyżej Cremony - nowy blog

Rzeka Pad przyciąga jak magnez. Marcin napisał do nas relację ze swojego wyjazdu nad magiczny odcinek niedaleko miejscowości Cremona. Wierzcie nam, że się działo!

Dodano: 2017-05-29

Na łowisku zameldowaliśmy się w sobotę 20 maja o godzinie 11 w trzy osobowym składzie z kolegami Sebastianem i Grzegorzem. Szybki rekonesans- przypomnienie topografii terenu który miałem okazję już kiedyś odwiedzić. Na początek wybraliśmy miejsce najłatwiej dostępne z brzegu, gdzie mogliśmy dojechać samochodem, i gdzie w miarę łatwo mogli byśmy zaaklimatyzować się z rzeką. Całość przeczytacie TUTAJ

Polecamy artykuły

Zestaw na dwójkę z plusem

Opowieści

Zestaw na dwójkę z plusem

Udostępniając w internecie zdjęcia z wielkimi sumami spotykam się z rozmaitymi komentarzami. Poza garstką wyjadaczy w łowieniu wielkich wąsaczy zdjęcia oglądają również amatorzy. Głównie to od nich dostaję masę zapytań sprzętowych.

Piotr Bryling

Jesień nad nizinną rzeką

Opowieści

Jesień nad nizinną rzeką

Minął czas letnich łowów, choć wcale nie upłynął on pod znakiem wszechobecnych niżówek. Częste zmiany pogody, lokalne, obfite opady, wahania temperatury wody i poziomu rzek spowodowały, że ryby bardzo często były zmuszane zmieniać swoje stanowiska, co mocno wpłynęło na ich aktywność. Liczę, że nadchodząca wielki…

Kamil Zaczkiewicz

Kleń, na letnią posuchę

Opowieści

Kleń, na letnią posuchę

Tegoroczny sezon wędkarski jest bardzo dziwny. Najpierw pstrągowe i trociowe eskapady przerywała nam pandemia i zakazy. Następnie bardzo mieszana pogoda pokrzyżowała miłosne igraszki wielu gatunkom ryb.

Wojciech Jabłonowski

Portal wszystkich łowców sumów.
© 2017-2021 Wydawnictwo AS PRO MEDIA. Wszelkie prawa zastrzeżone. 

Projekt i wykonanie erykszolc.com