nagłówek h1

Rodzinny sum z Renu

Wielu z nas w tajniki wędkarstwa wprowadzali ojcowie i pewnie wielu z nas również zaraża wędkarskim bakcylem swoich synów i córki. Również tym najcięższym – sumowym! Za naszą zachodnią granicą wyprawę na sumy w gronie przyjaciół i rodziny zaliczyli członkowie teamu Black Cata - Klaus i jego syn Julius.

Dodano: 2020-06-17

W związku z tym, że obecnie zagraniczne wojaże są utrudnione, a czasem wręcz niemożliwe ekipa Black Cata wybrała się na swoją miejscową, ale wspaniałą rzeką jaką jest Ren. Łowili głównie przy  główkach, aby przechytrzyć poruszające się sumy. Wreszcie pod koniec dnia zostali wynagrodzeni. Echosonda pokazała dużą rybę i zestaw powędrował pod sam pysk. Na branie nie trzeba było długo czekać i po emocjonującym holu ojciec i syn mogli cieszyć się swoim rekordowym sumem z Renu. Gratulujemy!

Polecamy artykuły

Zestaw na dwójkę z plusem

Opowieści

Zestaw na dwójkę z plusem

Udostępniając w internecie zdjęcia z wielkimi sumami spotykam się z rozmaitymi komentarzami. Poza garstką wyjadaczy w łowieniu wielkich wąsaczy zdjęcia oglądają również amatorzy. Głównie to od nich dostaję masę zapytań sprzętowych.

Piotr Bryling

Jesień nad nizinną rzeką

Opowieści

Jesień nad nizinną rzeką

Minął czas letnich łowów, choć wcale nie upłynął on pod znakiem wszechobecnych niżówek. Częste zmiany pogody, lokalne, obfite opady, wahania temperatury wody i poziomu rzek spowodowały, że ryby bardzo często były zmuszane zmieniać swoje stanowiska, co mocno wpłynęło na ich aktywność. Liczę, że nadchodząca wielki…

Kamil Zaczkiewicz

Kleń, na letnią posuchę

Opowieści

Kleń, na letnią posuchę

Tegoroczny sezon wędkarski jest bardzo dziwny. Najpierw pstrągowe i trociowe eskapady przerywała nam pandemia i zakazy. Następnie bardzo mieszana pogoda pokrzyżowała miłosne igraszki wielu gatunkom ryb.

Wojciech Jabłonowski

Portal wszystkich łowców sumów.
© 2017-2021 Wydawnictwo AS PRO MEDIA. Wszelkie prawa zastrzeżone. 

Projekt i wykonanie erykszolc.com