nagłówek h1

Rodzinny sum z Renu

Wielu z nas w tajniki wędkarstwa wprowadzali ojcowie i pewnie wielu z nas również zaraża wędkarskim bakcylem swoich synów i córki. Również tym najcięższym – sumowym! Za naszą zachodnią granicą wyprawę na sumy w gronie przyjaciół i rodziny zaliczyli członkowie teamu Black Cata - Klaus i jego syn Julius.

Dodano: 2020-06-17

W związku z tym, że obecnie zagraniczne wojaże są utrudnione, a czasem wręcz niemożliwe ekipa Black Cata wybrała się na swoją miejscową, ale wspaniałą rzeką jaką jest Ren. Łowili głównie przy  główkach, aby przechytrzyć poruszające się sumy. Wreszcie pod koniec dnia zostali wynagrodzeni. Echosonda pokazała dużą rybę i zestaw powędrował pod sam pysk. Na branie nie trzeba było długo czekać i po emocjonującym holu ojciec i syn mogli cieszyć się swoim rekordowym sumem z Renu. Gratulujemy!

Polecamy artykuły

Szczupakowe chwyty

Opowieści

Szczupakowe chwyty

Miniona niedawno majówka, to dla wielu wędkarzy początek spiningowego sezonu. Ci, którzy zaczęli łowy już na samym początku roku, również wypatrują tej daty z uwagi na zakończenie okresu ochronnego na szczupaki i bolenie. Jeden i drugi gatunek posiada rzeszę zwolenników, żeby nie powiedzieć, fan&oa…

Kamil Zaczkiewicz

Obalamy sumowe mity

Opowieści

Obalamy sumowe mity

Będzie to dość niecodzienny tekst, który dotyczył będzie obalenia wielu książkowych i internetowych mitów i legend, które dotyczą bezpośrednio sumowej natury.

Piotr Boufał

Współczesne rękodzieło

Opowieści

Współczesne rękodzieło

Wędkarstwo od dawien dawna związane jest z ręcznymi robótkami. Wszyscy lubimy improwizować i ulepszać nasz sprzęt, testować nowości i próbować nowych rozwiązań.

Wojciech Jabłonowski

Portal wszystkich łowców sumów.
© 2017-2020 Wydawnictwo AS PRO MEDIA. Wszelkie prawa zastrzeżone. 

Projekt i wykonanie erykszolc.com