nagłówek h1

Quick Combat wygrywa wystawę w Pradze

Kolejna prestiżowa nagroda trafia na konto firmy D.A.M. Na przełomie kilku lat marka zgarniała nagrody w kategorii przynęt. W tym roku laury zdobył kołowrotek sumowy.

Dodano: 2017-02-22

Pod koniec roku 2014 na targach EFTTEX firma zdobyła pierwsze miejsce za najlepszą przynętę metalową. Nie spoczywali na laurach i dwa lata później kolejny raz wygrywają EFTTEX'a 2016 w tej samej katogrii. Dzisiaj dowiadujemy się, że firma wygrywa pokazy w Pradze, gdzie zgarniają złoto za najlepszy kołowrotek sumowo/morski. Firmie życzymy dlaszych sukcesów!

Młynek na ten rok został całkowicie odświeżony. Kompaktowa, zwarta konstrukcja, zapewnia większą stabilność i zwiększoną trwałość. Quick został zaprojektowany z wykorzystaniem najnowszych standardów. Główny wałek o średnicy 6,5mm i bardzo mocna przekładnią. Do tego dochodzi bardzo nietuzinkowy design.

Polecamy artykuły

Zestaw na dwójkę z plusem

Opowieści

Zestaw na dwójkę z plusem

Udostępniając w internecie zdjęcia z wielkimi sumami spotykam się z rozmaitymi komentarzami. Poza garstką wyjadaczy w łowieniu wielkich wąsaczy zdjęcia oglądają również amatorzy. Głównie to od nich dostaję masę zapytań sprzętowych.

Piotr Bryling

Jesień nad nizinną rzeką

Opowieści

Jesień nad nizinną rzeką

Minął czas letnich łowów, choć wcale nie upłynął on pod znakiem wszechobecnych niżówek. Częste zmiany pogody, lokalne, obfite opady, wahania temperatury wody i poziomu rzek spowodowały, że ryby bardzo często były zmuszane zmieniać swoje stanowiska, co mocno wpłynęło na ich aktywność. Liczę, że nadchodząca wielki…

Kamil Zaczkiewicz

Kleń, na letnią posuchę

Opowieści

Kleń, na letnią posuchę

Tegoroczny sezon wędkarski jest bardzo dziwny. Najpierw pstrągowe i trociowe eskapady przerywała nam pandemia i zakazy. Następnie bardzo mieszana pogoda pokrzyżowała miłosne igraszki wielu gatunkom ryb.

Wojciech Jabłonowski

Portal wszystkich łowców sumów.
© 2017-2021 Wydawnictwo AS PRO MEDIA. Wszelkie prawa zastrzeżone. 

Projekt i wykonanie erykszolc.com