nagłówek h1

Prezentacja nowości 2019 - DAIWA

W ostatnim okresie wiele marek przygotowuje prezentacje nowości na nowy sezon. Kilka dni temu gościliśmy na pokazach firmy Daiwa.

Dodano: 2018-11-08

Na zaproszonych dziennikarzy i przedstawicieli sklepów czekała bogata oferta sprzętu marki Daiwa, zaś jej przedstawiciele prezentowali nowości na zbliżający się sezon. Wśród nowinek znajdują się produkty, które zainteresują zarówno karpiarzy, spinningistów jak i miłośników feedera czy połowu sumów.

Emblem 35 SCW LD QD. Jest to nowa odsłona znanego, a właściwie legendarnego kołowrotka tej marki. W tej wersji wędkarze otrzymają m.in. 6 łożysk kulkowych, system Quick Drag, przekładnię DIGIGEAR, szpulę do dalekich rzutów oraz co ważne (i nie częste) drugą zapasową. Kolejna ciekawostka do wędzisko Crosscast, czyli duża moc i piękne wykończenie zamknięte w tej wędce. Do dyspozycji karpiarzy będzie aż 7 wersji począwszy od 10 ft aż na 13 ft kończąc, zaś ciężary wyrzutowe od 2,75 do 3,5 lbs.

Dla miłośników wodnych potworów Daiwa przygotowała Freams LT. Jest to kołowrotek stworzony w technologii Light & Tough. Wśród głównych parametrów warto podkreślić: 5 łożysk kulkowych, air rotor, krzyżowy nawój żyłki, bardzo cichą oscylację.

Exceler Catfish spin – jak sama nazwa wskazuje jest to ukłon w stornę sumiarzy preferujących aktywny tryb łowienia. Wędka została przygotowana w 5 wariantach (3 długości oraz różne c.w.). Daiwa zastosowała tutaj wysokiej jakości rękojeść EVA oraz dwustopowe przelotki Titanium Oxide.

Wśród nowości marki na zbliżający się sezon znajdziecie jeszcze całą serię pokrowców, toreb spinningowych z serii Prorex, składanych wiader oraz wędzisk i multiplikatorów. Niewątpliwie Daiwa jak co roku przygotowała wiele interesujących propozycji, o których jeszcze nie raz napiszemy.
 

Czytaj również: Cały rok z garbusami

Galeria zdjęć

Polecamy artykuły

Podróż w nieznane

Opowieści

Podróż w nieznane

Zimową porą bardzo tęsknimy za naszym azylem na palach i za wędkarską misją ubraną w ten specyficznie pozytywny włoski klimat. Tegoroczna wyjątkowo chłodna zima skutecznie hamowała sumowy apetyt. Może to paranoja, ale wietrzę w tym szansę, szansę na wielkie wczesnowiosenne żarcie.

Wojciech Andrzejak

Wybór sumowej miejscówki

Opowieści

Wybór sumowej miejscówki

Nawet doświadczeni sumiarze mają problemy z typowaniem potencjalnych miejsc, jednak znając prawa rządzące nad rzeką, możemy wysnuć pewne wnioski i wytypować najciekawsze miejsca. Piotr Boufał dzieli się z czytelnikami swoją wiedzą w bardzo przystępny sposób!

Piotr Boufał

Pod prąd czy z prąd?

Opowieści

Pod prąd czy z prąd?

Z prądem czy pod prąd? Z czego to wynika i jak jest skuteczniej? Obie metody mają swój odpowiedni czas i miejsce, co Wojtek - nasz nowy współpracownik - postara się udowodnić w swoim artykule.

Wojciech Jabłonkowski

Portal wszystkich łowców sumów.
© 2017-2019 Wydawnictwo AS PRO MEDIA. Wszelkie prawa zastrzeżone. 

Projekt i wykonanie erykszolc.com