nagłówek h1

PREMIERA - Świat Suma 4/2018

Ostatnie tegoroczne wydanie Świata Suma zostało właśnie opublikowane! Zachęcamy do bezpłatnego czytania nowego numeru oraz pobierania aplikacji mobilnej. Dla naszych czytelników wielka niespodzianka...

Dodano: 2018-10-30

...otóż w przyszłym roku Świat Suma ukazywał się będzie co dwa miesiące, czyli w ciągu roku opublikowanych zostanie 6 wydań! Ta informacja - mamy nadzieję - Was ucieszy! Tymczasem zobaczcie co przygotowali dla Was nasi autorzy w ostatnim tegorocznym wydaniu Świat Suma 4/2018.

Ponownie znajdziecie w nim artykuły pasjonatów wędkarstwa sumowego i spinningowego z Polski. Wśród nich możemy wymienić Piotra Boufała, Kamila Zaczkiewicza, Karola Lasotę i innych. Okładkę nowego wydania zdobi Piotr Boufał z Mad Cat.

Co w wydaniu 4/2018?

  • Cały rok z garbusami
  • Sumowy raport znad Odry
  • Delta Rodanu
  • Późnojesienne rapowanie
  • Przegląd woblerów sumowych do trollingu
  • Jesienne sumy
  • Przechytrzyć wąsatego
  • Przegląd rynku 4/2018

POBIERZ APLIKACJĘ MOBILNĄ NA SWÓJ TELEFON
Aplikacja Android - >>> TUTAJ<<<
Aplikacja iOS - >>> TUTAJ <<< 
 

lub czytaj on-line na

www.wydawnictwoaspromedia.com


 

Polecamy artykuły

Podróż w nieznane

Opowieści

Podróż w nieznane

Zimową porą bardzo tęsknimy za naszym azylem na palach i za wędkarską misją ubraną w ten specyficznie pozytywny włoski klimat. Tegoroczna wyjątkowo chłodna zima skutecznie hamowała sumowy apetyt. Może to paranoja, ale wietrzę w tym szansę, szansę na wielkie wczesnowiosenne żarcie.

Wojciech Andrzejak

Wybór sumowej miejscówki

Opowieści

Wybór sumowej miejscówki

Nawet doświadczeni sumiarze mają problemy z typowaniem potencjalnych miejsc, jednak znając prawa rządzące nad rzeką, możemy wysnuć pewne wnioski i wytypować najciekawsze miejsca. Piotr Boufał dzieli się z czytelnikami swoją wiedzą w bardzo przystępny sposób!

Piotr Boufał

Pod prąd czy z prąd?

Opowieści

Pod prąd czy z prąd?

Z prądem czy pod prąd? Z czego to wynika i jak jest skuteczniej? Obie metody mają swój odpowiedni czas i miejsce, co Wojtek - nasz nowy współpracownik - postara się udowodnić w swoim artykule.

Wojciech Jabłonkowski

Portal wszystkich łowców sumów.
© 2017-2019 Wydawnictwo AS PRO MEDIA. Wszelkie prawa zastrzeżone. 

Projekt i wykonanie erykszolc.com