nagłówek h1

Poznańska Rybomania już za 2 tygodnie!

Rybomania w Poznaniu zbliża się do nas wielkimi krokami. Już za nieco ponad dwa tygodnie Poznań stanie się wędkarską stolicą Europy! Wędkarze wyposzczeni zimową przerwą ze wszystkich stron kraju zjadą się by zapoznać się z nowościami, zakupić jakieś przydatne zabawki i spotkać się z wędkarską bracią. Oczywiście Świat Suma i Spinningu też tam będzie.

Dodano: 2020-02-20

A co nas czeka na Rybomanii już od 6 marca? 30 tysięcy metrów kwadratowych powierzchni wystawienniczej zlokalizowanej w trzech pawilonach! Prawie 400 wystawców z Polski i zagranicy! Mało atrakcji? To co powiecie na gigantyczne akwarium z rybami. Poza tym przewidziano wiele atrakcji dla najmłodszych adeptów sztuki wędkarskiej – liczne konkursy czy szkółkę w ramach Akademii Młodego Wędkarza.

Targi Rybomania będą zarówno okazją do nawiązania kontaktów biznesowych dla firm jak i zaopatrzenia się w sprzęt i sprawdzenia nowości przez wędkarzy. Organizatorzy spodziewają się prawdziwych tłumów. W lutym w Gliwicach było około 100 wystawców i aż 10 tysięcy odwiedzających. Ciekawe ilu gości odwiedzi Poznań?

Polecamy artykuły

Marzenie w kropki

Opowieści

Marzenie w kropki

Najpewniej każdy z nas ma jakieś marzenie bądź skryty w głębi cel, który prędzej czy później zamierza zrealizować. W dobie Internetu wędkarze są na to szczególnie podatni, bo zewsząd zalewają ich zdjęcia, artykuły i filmy, w których koledzy po fachu wyciągają niebotyczne ilości bądź rzadkie okazy r…

Wojciech Jabłonowski

Na podbój Europy!

Opowieści

Na podbój Europy!

Jeśli nie możecie doczekać się rozpoczęcia sezonu sumowego w Polsce lub sezon się zakończył, a wy czujecie niedosyt, to idealnym rozwiązaniem tego problemu jest wyprawa na zachód Europy. Trzy główne kierunki wypraw to Francja, Włochy oraz Hiszpania i na nich chciałem się skupić.

Paweł Kabat

Pasiaste przedwiośnie

Opowieści

Pasiaste przedwiośnie

Tak jak otwarcie sezonu można nazwać „nakrapianym” z racji zimowego, pstrągowego szaleństwa, tak wraz ze wzrostem temperatury poszerza się wachlarz aktywnych i atrakcyjnych wędkarsko ryb. Mimo że nadal większość drapieżników ma okres ochronny to zaczynają być aktywne „białe” drapieżniki oraz oko…

Kamil Zaczkiewicz

Portal wszystkich łowców sumów.
© 2017-2020 Wydawnictwo AS PRO MEDIA. Wszelkie prawa zastrzeżone. 

Projekt i wykonanie erykszolc.com