nagłówek h1

Powrót na Odrę w pięknym stylu!

Odra ostatnio nie rozpieszczała wędkarzy. Jednak od połowy zeszłego tygodnia wysoka woda zaczęła wreszcie stopniowo spadać. Dało to szansę sumiarzom by zaatakować niedostępne wcześniej miejscówki w poszukiwaniu dorodnego wąsa.

Dodano: 2020-07-24

Oczywiście jednym z pierwszych nad wodą był Piotr Bryling. Udało mu się dopaść pięknego suma, a kolejna piękna sztuka wygrała pojedynek. Było też kilka mniejszych sumów. A jak o swoim sukcesie pisze sam Piotr? „Co tu dużo pisać.. Wielka, zimna woda od ponad miesiąca i zakazy pływania po Odrze. Trzecie podejście do tarła i w ogóle wszystko na nie - do wczoraj. Odra wraca do normalności i zaczyna się nagrzewać. Ryby powoli kończą tarło i zaczynają współpracować! Widać światełko w tunelu. System włoski wystąpił tym razem z rosówkami” Gratulujemy!

Czytaj również: Rekordowy sum z Renu

Polecamy artykuły

Szczupakowe chwyty

Opowieści

Szczupakowe chwyty

Miniona niedawno majówka, to dla wielu wędkarzy początek spiningowego sezonu. Ci, którzy zaczęli łowy już na samym początku roku, również wypatrują tej daty z uwagi na zakończenie okresu ochronnego na szczupaki i bolenie. Jeden i drugi gatunek posiada rzeszę zwolenników, żeby nie powiedzieć, fan&oa…

Kamil Zaczkiewicz

Obalamy sumowe mity

Opowieści

Obalamy sumowe mity

Będzie to dość niecodzienny tekst, który dotyczył będzie obalenia wielu książkowych i internetowych mitów i legend, które dotyczą bezpośrednio sumowej natury.

Piotr Boufał

Współczesne rękodzieło

Opowieści

Współczesne rękodzieło

Wędkarstwo od dawien dawna związane jest z ręcznymi robótkami. Wszyscy lubimy improwizować i ulepszać nasz sprzęt, testować nowości i próbować nowych rozwiązań.

Wojciech Jabłonowski

Portal wszystkich łowców sumów.
© 2017-2020 Wydawnictwo AS PRO MEDIA. Wszelkie prawa zastrzeżone. 

Projekt i wykonanie erykszolc.com