nagłówek h1

Pokaż innym, co kochasz

Przekazanie w pigułce wiedzy fotograficznej lub tylko zarażenie was bakcylem tworzenia dokumentacji fotograficznej ze swoich wypraw z wędką jest ze wszech miar słuszne. Dlaczego tak uważam? Jestem o tym wręcz przekonany i wiem z praktyki, że zadowolony wędkarz jest lepszym człowiekiem.

Dodano: 2019-10-06

Jesteście ciekawi całego artykułu, który przygotował Waldemar? Zapraszamy do najnowszego numeru e-magazynu Świat Suma 5/2019, który jest dostępny w naszej aplikacji WYDAWNICTWO AS PRO MEDIA.


POBIERZ APLIKACJĘ MOBILNĄ NA SWÓJ TELEFON

Aplikacja Android - >>>
TUTAJ<<<
Aplikacja iOS - >>> TUTAJ <<< 


Fragment artykułu:

Taki wędkarz wraca z wędkowania radosny lub co najmniej zadowolony i tym zadowoleniem dzieli się z innymi, np. pokazując zdjęcia. Taki wędkarz staje się życzliwy ludziom, rozsiewa dobre fluidy. To nie koniec dobrej roli fotografii: zadowolony fotografujący będzie lepiej dbać o motyw uwieczniany na zdjęciu, co w prosty sposób przekłada się na dbałość o ryby, łowisko, obozowisko, przyrodę, o nasze wspólne bezcenne środowisko. Nie wolno zapominać nawet na sekundę, że gdy wyginą ryby wkrótce straci walory biologiczne woda w rzekach i jeziorach, a my będziemy następni w smutnej kolejce jako konsumenci wody pitnej i biorcy wody do produkcji rolniczej.

Czytaj również: Kręć się szpulko!

Polecamy artykuły

Szczupakowe chwyty

Opowieści

Szczupakowe chwyty

Miniona niedawno majówka, to dla wielu wędkarzy początek spiningowego sezonu. Ci, którzy zaczęli łowy już na samym początku roku, również wypatrują tej daty z uwagi na zakończenie okresu ochronnego na szczupaki i bolenie. Jeden i drugi gatunek posiada rzeszę zwolenników, żeby nie powiedzieć, fan&oa…

Kamil Zaczkiewicz

Obalamy sumowe mity

Opowieści

Obalamy sumowe mity

Będzie to dość niecodzienny tekst, który dotyczył będzie obalenia wielu książkowych i internetowych mitów i legend, które dotyczą bezpośrednio sumowej natury.

Piotr Boufał

Współczesne rękodzieło

Opowieści

Współczesne rękodzieło

Wędkarstwo od dawien dawna związane jest z ręcznymi robótkami. Wszyscy lubimy improwizować i ulepszać nasz sprzęt, testować nowości i próbować nowych rozwiązań.

Wojciech Jabłonowski

Portal wszystkich łowców sumów.
© 2017-2020 Wydawnictwo AS PRO MEDIA. Wszelkie prawa zastrzeżone. 

Projekt i wykonanie erykszolc.com