nagłówek h1

Piękny szczupak w pierwszym rzucie!

Mikado fishunter to znana i ceniona od wielu lat przynęta na drapieżniki. Ugruntowała sobie pozycje zarówno na wędkarskim rynku za skuteczność i ilość wariantów. Bo przynęta ta jest cały czas rozwijana. W rodzinie fishuntera możecie znaleźć zarówno małe przynęty na okonia jak i wielkie gumy godne najtłustszych szczupaczych mamusiek, a o kolorystyce wspomnę tylko tyle, że wersji ubarwienia jest taka ilość, że gdyby nie były podpisane, to tylu kolorów bym zwyczajnie nie znał.

Dodano: 2020-02-21

Skuteczność tych przynęt, a konkretnie 13 centymetrowej wersji fishuntera udowodnił Jakub Pyrek z Mikado. Zajął sobie spokojnie miejsce na pomoście na holenderskim kanale, nie zdążył nawet dobrze ustawić kamery, a już w pierwszym rzucie spotkała go całkiem przyzwoita ryba. Zobaczcie sami!

Polecamy artykuły

Marzenie w kropki

Opowieści

Marzenie w kropki

Najpewniej każdy z nas ma jakieś marzenie bądź skryty w głębi cel, który prędzej czy później zamierza zrealizować. W dobie Internetu wędkarze są na to szczególnie podatni, bo zewsząd zalewają ich zdjęcia, artykuły i filmy, w których koledzy po fachu wyciągają niebotyczne ilości bądź rzadkie okazy r…

Wojciech Jabłonowski

Na podbój Europy!

Opowieści

Na podbój Europy!

Jeśli nie możecie doczekać się rozpoczęcia sezonu sumowego w Polsce lub sezon się zakończył, a wy czujecie niedosyt, to idealnym rozwiązaniem tego problemu jest wyprawa na zachód Europy. Trzy główne kierunki wypraw to Francja, Włochy oraz Hiszpania i na nich chciałem się skupić.

Paweł Kabat

Pasiaste przedwiośnie

Opowieści

Pasiaste przedwiośnie

Tak jak otwarcie sezonu można nazwać „nakrapianym” z racji zimowego, pstrągowego szaleństwa, tak wraz ze wzrostem temperatury poszerza się wachlarz aktywnych i atrakcyjnych wędkarsko ryb. Mimo że nadal większość drapieżników ma okres ochronny to zaczynają być aktywne „białe” drapieżniki oraz oko…

Kamil Zaczkiewicz

Portal wszystkich łowców sumów.
© 2017-2020 Wydawnictwo AS PRO MEDIA. Wszelkie prawa zastrzeżone. 

Projekt i wykonanie erykszolc.com