nagłówek h1

Piękny sum na koniec roku

W Polsce sumy udały się na zasłużony odpoczynek. I choć zima przypomina w tym sezonie bardziej listopadową aurę, to do polowania na wąsate bestie w naszym pięknym kraju przyjdzie nam jeszcze poczekać.

Dodano: 2020-01-15

A co słychać w „ciepłych” krajach, gdzie sumy nie mają wolnego? Tam jak zawsze ruch i co rusz nowe okazy lądują na brzegu. Zobaczcie co udało się złowić we Włoszech Mirko Leonardiemu z Madcat'a. Po długiej walce piękna ryba wylądowała w czułych objęciach łowcy. Piękne zakończenie 2019 roku!

Czytaj również: Wybierz swój motyw

Polecamy artykuły

Marzenie w kropki

Opowieści

Marzenie w kropki

Najpewniej każdy z nas ma jakieś marzenie bądź skryty w głębi cel, który prędzej czy później zamierza zrealizować. W dobie Internetu wędkarze są na to szczególnie podatni, bo zewsząd zalewają ich zdjęcia, artykuły i filmy, w których koledzy po fachu wyciągają niebotyczne ilości bądź rzadkie okazy r…

Wojciech Jabłonowski

Na podbój Europy!

Opowieści

Na podbój Europy!

Jeśli nie możecie doczekać się rozpoczęcia sezonu sumowego w Polsce lub sezon się zakończył, a wy czujecie niedosyt, to idealnym rozwiązaniem tego problemu jest wyprawa na zachód Europy. Trzy główne kierunki wypraw to Francja, Włochy oraz Hiszpania i na nich chciałem się skupić.

Paweł Kabat

Pasiaste przedwiośnie

Opowieści

Pasiaste przedwiośnie

Tak jak otwarcie sezonu można nazwać „nakrapianym” z racji zimowego, pstrągowego szaleństwa, tak wraz ze wzrostem temperatury poszerza się wachlarz aktywnych i atrakcyjnych wędkarsko ryb. Mimo że nadal większość drapieżników ma okres ochronny to zaczynają być aktywne „białe” drapieżniki oraz oko…

Kamil Zaczkiewicz

Portal wszystkich łowców sumów.
© 2017-2020 Wydawnictwo AS PRO MEDIA. Wszelkie prawa zastrzeżone. 

Projekt i wykonanie erykszolc.com