nagłówek h1

Paweł Kusy i jesienny szczupak

Paweł Kusy – konsultant marki Daiwa oraz autor artykułów dla naszego e-czasopisma przesłał nam zdjęcie jednego z ostatnio złowionych szczupaków. Gratulacje. 

Dodano: 2018-12-03

Paweł w wiadomości do nas w następujący sposób podsumował wypad: „polskie jesienne szczupaki nie mogą się oprzeć nowości na 2019 jaką jest Prorex Crazy Stick.” Na zdjęciu możecie również zauważyć wędzisko Tournament SW AGS 2,10m 14-42g. 

Polecamy artykuły

Szarpane pstrągi

Opowieści

Szarpane pstrągi

Każdy polski wędkarz interpretuje słowo „szarpak” jednoznacznie. Etymologia tego słowa jasno nam sugeruje i nasuwa niezbyt pozytywne skojarzenia. Niestety, amatorów tej „metody” nad naszymi wodami nie brakuje. Jeśli jednak czytacie ten tekst, by znaleźć sposób, jak wyrwać z wody nakrapian…

Kamil Zaczkiewicz

Najważniejszy jest klimat

Opowieści

Najważniejszy jest klimat

Dobra wyprawa to taka, która pozostawia dobre wspomnienia. Ryby czasem dopisują bardziej, a czasem mniej, jednak to zawsze klimat gra pierwsze skrzypce.

Wojciech Andrzejak

Sumy z płycizny

Opowieści

Sumy z płycizny

Do napisania tego artykułu zmusza mnie odwieczny problem „sumiarzy”, który nieustannie zauważam na portalach społecznościowych, a nawet w realu! Chciałbym, aby ten tekst rozwiał wszelkie wątpliwości związane z łowieniem wąsaczy w płytkiej wodzie. 

Piotr Boufał

Portal wszystkich łowców sumów.
© 2017-2019 Wydawnictwo AS PRO MEDIA. Wszelkie prawa zastrzeżone. 

Projekt i wykonanie erykszolc.com