nagłówek h1

Ostra propozycja dla sumiarzy i spiningistów.

Firma Expert wypuściła właśnie swoją linię kotwic.

Dodano: 2019-10-10

Występują w rozmiarach od nr 3/0 do nr 10, w kolorach srebrnym i czarnym. Dostępne są również trzy kształty, tzn.: Round Bent Eagle Claw, Round Bent Knife Point i O'Shaughnessy. Jak zapewnia dostawca kotwice wykonane są z najlepszych surowców, niezwykle wytrzymałe i starannie wykonane. Groty chemicznie ostrzone. Brzmi interesująco, teraz pozostaje sprawdzić jak radzą sobie w praktyce.

Czytaj również: Gdy temperatura wody spada

Polecamy artykuły

Szczupakowe chwyty

Opowieści

Szczupakowe chwyty

Miniona niedawno majówka, to dla wielu wędkarzy początek spiningowego sezonu. Ci, którzy zaczęli łowy już na samym początku roku, również wypatrują tej daty z uwagi na zakończenie okresu ochronnego na szczupaki i bolenie. Jeden i drugi gatunek posiada rzeszę zwolenników, żeby nie powiedzieć, fan&oa…

Kamil Zaczkiewicz

Obalamy sumowe mity

Opowieści

Obalamy sumowe mity

Będzie to dość niecodzienny tekst, który dotyczył będzie obalenia wielu książkowych i internetowych mitów i legend, które dotyczą bezpośrednio sumowej natury.

Piotr Boufał

Współczesne rękodzieło

Opowieści

Współczesne rękodzieło

Wędkarstwo od dawien dawna związane jest z ręcznymi robótkami. Wszyscy lubimy improwizować i ulepszać nasz sprzęt, testować nowości i próbować nowych rozwiązań.

Wojciech Jabłonowski

Portal wszystkich łowców sumów.
© 2017-2020 Wydawnictwo AS PRO MEDIA. Wszelkie prawa zastrzeżone. 

Projekt i wykonanie erykszolc.com