nagłówek h1

Okuma Helios SX 40s – prezentacja Michała Grzymały

Savage Gear w poniższym krótkim filmie przedstawił zalety kołowrotka Okuma Helios SX 40s. Co oznaczają kolejne litery? Tego dowiecie się z filmu. 

Dodano: 2018-09-03

Michał Grzymała w poniższym filmie opowiedział o zaletach kołowrotka SX 40s, który on akurat stosuje do łowienia boleni. Sprzęt posiada przełożenie 5,8:1, wagę 260 g i 91,2 cm nawój. Więcej informacji znajdziecie w filmie na stronie producenta.

Polecamy artykuły

Szarpane pstrągi

Opowieści

Szarpane pstrągi

Każdy polski wędkarz interpretuje słowo „szarpak” jednoznacznie. Etymologia tego słowa jasno nam sugeruje i nasuwa niezbyt pozytywne skojarzenia. Niestety, amatorów tej „metody” nad naszymi wodami nie brakuje. Jeśli jednak czytacie ten tekst, by znaleźć sposób, jak wyrwać z wody nakrapian…

Kamil Zaczkiewicz

Najważniejszy jest klimat

Opowieści

Najważniejszy jest klimat

Dobra wyprawa to taka, która pozostawia dobre wspomnienia. Ryby czasem dopisują bardziej, a czasem mniej, jednak to zawsze klimat gra pierwsze skrzypce.

Wojciech Andrzejak

Sumy z płycizny

Opowieści

Sumy z płycizny

Do napisania tego artykułu zmusza mnie odwieczny problem „sumiarzy”, który nieustannie zauważam na portalach społecznościowych, a nawet w realu! Chciałbym, aby ten tekst rozwiał wszelkie wątpliwości związane z łowieniem wąsaczy w płytkiej wodzie. 

Piotr Boufał

Portal wszystkich łowców sumów.
© 2017-2019 Wydawnictwo AS PRO MEDIA. Wszelkie prawa zastrzeżone. 

Projekt i wykonanie erykszolc.com