nagłówek h1

Okulary dla spinningistów

Na profilu Polowania na rzeczne potwory znajdziecie ciekawą prezentację o bardzo popularnych obecnie okularach WileyX. 

Dodano: 2019-04-05

Opis filmu:
Zapraszam na krótki film w którym na podstawie dwóch modeli okularów polaryzacyjnych firmy WileyX opowiadam jakie rodzaje soczewek najlepiej wybierać pod różne warunki na łowisku. Opowiadam także jak dobrać odpowiedni model do swojej twarzy a także przedstawiam nowy model na 2019 rok z oprawkami Kryptek a mianowicie model Compass. Z filmu dowiecie się także co znajdziecie w pudełku różnych modeli okularów oraz dlaczego warto zainteresować się okularami WileyX. 

Polecamy artykuły

Podróż w nieznane

Opowieści

Podróż w nieznane

Zimową porą bardzo tęsknimy za naszym azylem na palach i za wędkarską misją ubraną w ten specyficznie pozytywny włoski klimat. Tegoroczna wyjątkowo chłodna zima skutecznie hamowała sumowy apetyt. Może to paranoja, ale wietrzę w tym szansę, szansę na wielkie wczesnowiosenne żarcie.

Wojciech Andrzejak

Wybór sumowej miejscówki

Opowieści

Wybór sumowej miejscówki

Nawet doświadczeni sumiarze mają problemy z typowaniem potencjalnych miejsc, jednak znając prawa rządzące nad rzeką, możemy wysnuć pewne wnioski i wytypować najciekawsze miejsca. Piotr Boufał dzieli się z czytelnikami swoją wiedzą w bardzo przystępny sposób!

Piotr Boufał

Pod prąd czy z prąd?

Opowieści

Pod prąd czy z prąd?

Z prądem czy pod prąd? Z czego to wynika i jak jest skuteczniej? Obie metody mają swój odpowiedni czas i miejsce, co Wojtek - nasz nowy współpracownik - postara się udowodnić w swoim artykule.

Wojciech Jabłonkowski

Portal wszystkich łowców sumów.
© 2017-2019 Wydawnictwo AS PRO MEDIA. Wszelkie prawa zastrzeżone. 

Projekt i wykonanie erykszolc.com