nagłówek h1

Okulary dla spinningistów

Na profilu Polowania na rzeczne potwory znajdziecie ciekawą prezentację o bardzo popularnych obecnie okularach WileyX. 

Dodano: 2019-04-05

Opis filmu:
Zapraszam na krótki film w którym na podstawie dwóch modeli okularów polaryzacyjnych firmy WileyX opowiadam jakie rodzaje soczewek najlepiej wybierać pod różne warunki na łowisku. Opowiadam także jak dobrać odpowiedni model do swojej twarzy a także przedstawiam nowy model na 2019 rok z oprawkami Kryptek a mianowicie model Compass. Z filmu dowiecie się także co znajdziecie w pudełku różnych modeli okularów oraz dlaczego warto zainteresować się okularami WileyX. 

Polecamy artykuły

Sekrety połowu sumów

Opowieści

Sekrety połowu sumów

Na przestrzeni ostatnich kilku lat żadna z europejskich wód nie zrobiła tak wielkiej furory jak Pad. Każdy, na którego celowniku znajduje się właśnie ta rzeka, w tym artykule znajdzie kilka bardzo pomocnych wskazówek, które pozwolą na odpowiednie przygotowanie do łowienia w tej rzece. 

Benjamin Gründer

Upalne lato

Opowieści

Upalne lato

Każda ze zmiennych pogodowych ma olbrzymi wpływ na zajmowane stanowiska, aktywność czy żerowanie sumów. Jak sobie poradzić w upalne lato? 

Piotr Bryling

To prawda – staje okoniem

Opowieści

To prawda – staje okoniem

Wyskakujące rybki, grzebienie (niczym rekiny) przecinające powierzchnie i hałas spowodowany intensywnym żerowaniem sprawiają, że nasze serce bije mocniej, a ręce drżą i się pocą. Co zrobić, aby je przechytrzyć? 

Wojciech Jabłonowski

Portal wszystkich łowców sumów.
© 2017-2019 Wydawnictwo AS PRO MEDIA. Wszelkie prawa zastrzeżone. 

Projekt i wykonanie erykszolc.com