nagłówek h1

Okonie z centrum miasta

Miasto i ryby ? Czemu nie. SmółekTV wybrał się na takie wędkowanie. Użył wędziska Mikado Sicario o ciężarze wyrzutu 1-7 g i długości 207cm oraz kołowrotka Shimano - nexave 1000. 

Dodano: 2019-06-12

Jak relacjonuje: Dawno w tym miejscu nie łowiłem okoni . Zaczynając wędkowanie nie wiedziałem, czego się spodziewać. Standardowo zaczynałem od gumowych imitacji robaków a po krótkim czasie przerzuciłem się na imitację narybku, czyli jaskółki. Wynik pozytywnie mnie zaskoczył Jeszcze nie raz tam wrócę.  

Polecamy artykuły

Odrzańska gra w zespole

Opowieści

Odrzańska gra w zespole

Wędkarstwo sumowe to niewątpliwie gra w zespole. Nie chodzi tylko o bezpieczeństwo nad wodą, ale podział obowiązków, proste, klarowne zasady i pracowitość często wpływają na nasz wspólny sukces.

Piotr Boufał

Gdy czas goni nas

Opowieści

Gdy czas goni nas

Bardzo miło czyta się opisy zasiadek trwających kilka dni. Jeszcze lepiej ogląda się filmy z takich wypadów. Wszystko jest spokojne, dopracowane i przemyślane. Zero pomyłek, piękne obrazy natury, robienie zestawów nad wodą, pogaduchy i drzemki. Ale czy tak jest zawsze? Piotr Bryling postara się opowiedzieć w swo…

Piotr Bryling

Tłoczny początek

Opowieści

Tłoczny początek

Sprzęt odkurzony lśni w promieniach czerwcowego słońca, kotwice ostre, plecionki napięte, silniki mruczą gotowe do pierwszego ślizgu. Klimat pierwszego dnia sezonu jest niepowtarzalny. Pomimo tej pięknej aury, pełnej pasji i determinacji, są tego dnia minusy, które potrafią skutecznie odstraszyć niektórych sumia…

Marek Gackowski

Portal wszystkich łowców sumów.
© 2017-2019 Wydawnictwo AS PRO MEDIA. Wszelkie prawa zastrzeżone. 

Projekt i wykonanie erykszolc.com