nagłówek h1

Odrzański smok na macie ekipy MadCat

 Kolejny raz w tym sezonie, duża woda nawiedza Odrę. Nie pamiętam, który to już raz. Jednak Ci, którzy oddali całe wędkarskie serca tej pięknej rzece, nie mogą tak po prostu z niej zrezygnować. Odra jest piękna, ale też trudna, wymagająca i charakterna. Ale któż nie lubi wyzwań?

Dodano: 2020-09-17

 Tomasz Wach z ekipy MadCat, to miłośnik i specjalista od odrzańskich sumów. Jak wielu łowców, boryka się z trudami i przeciwnościami, jakich w tym sezonie było aż nadto. Dopasowanie taktyki i budowy zestawu końcowego jest kluczowe, by w tak trudnych warunkach zejść z łowiska z tarczą, a na macie ułożyć piękne ryby. Tym razem wszystko zagrało, bo oprócz "średniaków", przynętą zainteresował się prawdziwy "król odcinka". Ogromna ryba w świetnej kondycji i niebagatelnej długości 209 cm! Brawo!

Polecamy artykuły

Zestaw na dwójkę z plusem

Opowieści

Zestaw na dwójkę z plusem

Udostępniając w internecie zdjęcia z wielkimi sumami spotykam się z rozmaitymi komentarzami. Poza garstką wyjadaczy w łowieniu wielkich wąsaczy zdjęcia oglądają również amatorzy. Głównie to od nich dostaję masę zapytań sprzętowych.

Piotr Bryling

Jesień nad nizinną rzeką

Opowieści

Jesień nad nizinną rzeką

Minął czas letnich łowów, choć wcale nie upłynął on pod znakiem wszechobecnych niżówek. Częste zmiany pogody, lokalne, obfite opady, wahania temperatury wody i poziomu rzek spowodowały, że ryby bardzo często były zmuszane zmieniać swoje stanowiska, co mocno wpłynęło na ich aktywność. Liczę, że nadchodząca wielki…

Kamil Zaczkiewicz

Kleń, na letnią posuchę

Opowieści

Kleń, na letnią posuchę

Tegoroczny sezon wędkarski jest bardzo dziwny. Najpierw pstrągowe i trociowe eskapady przerywała nam pandemia i zakazy. Następnie bardzo mieszana pogoda pokrzyżowała miłosne igraszki wielu gatunkom ryb.

Wojciech Jabłonowski

Portal wszystkich łowców sumów.
© 2017-2021 Wydawnictwo AS PRO MEDIA. Wszelkie prawa zastrzeżone. 

Projekt i wykonanie erykszolc.com