nagłówek h1

Odrzańska gra w zespole

Wędkarstwo sumowe to niewątpliwie gra w zespole. Wyniki zależą przede wszystkim od wspólnego wysiłku włożonego w to, co kochamy. Nie chodzi tylko o bezpieczeństwo nad wodą. To właśnie podział obowiązków, proste, klarowne zasady, pracowitość często wpływają na nasz wspólny sukces.  

Dodano: 2019-05-25

Jesteście ciekawi całego artykułu, który przygotował Piotr Boufał? Zapraszamy do najnowszego numeru e-magazynu Świat Suma 3/2019, który jest dostępny w naszej aplikacji WYDAWNICTWO AS PRO MEDIA.


POBIERZ APLIKACJĘ MOBILNĄ NA SWÓJ TELEFON

Aplikacja Android - >>>
TUTAJ<<<
Aplikacja iOS - >>> TUTAJ <<< 
 


Fragment artykułu:
Metoda i wybór miejsca były trafne, teraz tylko czekać na odrzańskie kabany. Udaje nam się wywieźć pozostałe cztery kije. Szybki telefon do Bryki z przekazaniem informacji o rybie. Okazuje się, że Bryka również ma rybę w granicach 160 cm. Noc zapowiada się super! W oczekiwaniu na brania opowiadam Marcinowi o Odrze. Staram się przekazać jak największą ilość wiedzy, dorzucając krótkie anegdoty ze swoich wypraw. Wieczór jest ciepły, męczą tylko komary. Gdzieś koło godziny 23:00 dostaję wiadomość od Bryki. „Jest kaban”.


Polecamy artykuły

Sekrety połowu sumów

Opowieści

Sekrety połowu sumów

Na przestrzeni ostatnich kilku lat żadna z europejskich wód nie zrobiła tak wielkiej furory jak Pad. Każdy, na którego celowniku znajduje się właśnie ta rzeka, w tym artykule znajdzie kilka bardzo pomocnych wskazówek, które pozwolą na odpowiednie przygotowanie do łowienia w tej rzece. 

Benjamin Gründer

Upalne lato

Opowieści

Upalne lato

Każda ze zmiennych pogodowych ma olbrzymi wpływ na zajmowane stanowiska, aktywność czy żerowanie sumów. Jak sobie poradzić w upalne lato? 

Piotr Bryling

To prawda – staje okoniem

Opowieści

To prawda – staje okoniem

Wyskakujące rybki, grzebienie (niczym rekiny) przecinające powierzchnie i hałas spowodowany intensywnym żerowaniem sprawiają, że nasze serce bije mocniej, a ręce drżą i się pocą. Co zrobić, aby je przechytrzyć? 

Wojciech Jabłonowski

Portal wszystkich łowców sumów.
© 2017-2019 Wydawnictwo AS PRO MEDIA. Wszelkie prawa zastrzeżone. 

Projekt i wykonanie erykszolc.com