nagłówek h1

Obfity wypad Michała Chełkowskiego

Kilka tygodni temu pisaliśmy o połowach Michała Chełkowskiego z Catfish Szczecin. Dzisiaj ponownie mamy okazję zaprezentować efekty jego wypadu. 

Dodano: 2018-09-10

Krótki, jednodniowe wędkowanie i 8 wąsaczy na haku. Rozmiary od 70 do 198 cm. Jak przyznaje Michał „dawno nie miałem tak agresywnych brań”. Tak więc sezon na sumy trwa w najlepsze, a i Michał Chełkowski również zapowiada, że już wkrótce znowu rusza na łowy. 

Galeria zdjęć

Polecamy artykuły

Szarpane pstrągi

Opowieści

Szarpane pstrągi

Każdy polski wędkarz interpretuje słowo „szarpak” jednoznacznie. Etymologia tego słowa jasno nam sugeruje i nasuwa niezbyt pozytywne skojarzenia. Niestety, amatorów tej „metody” nad naszymi wodami nie brakuje. Jeśli jednak czytacie ten tekst, by znaleźć sposób, jak wyrwać z wody nakrapian…

Kamil Zaczkiewicz

Najważniejszy jest klimat

Opowieści

Najważniejszy jest klimat

Dobra wyprawa to taka, która pozostawia dobre wspomnienia. Ryby czasem dopisują bardziej, a czasem mniej, jednak to zawsze klimat gra pierwsze skrzypce.

Wojciech Andrzejak

Sumy z płycizny

Opowieści

Sumy z płycizny

Do napisania tego artykułu zmusza mnie odwieczny problem „sumiarzy”, który nieustannie zauważam na portalach społecznościowych, a nawet w realu! Chciałbym, aby ten tekst rozwiał wszelkie wątpliwości związane z łowieniem wąsaczy w płytkiej wodzie. 

Piotr Boufał

Portal wszystkich łowców sumów.
© 2017-2019 Wydawnictwo AS PRO MEDIA. Wszelkie prawa zastrzeżone. 

Projekt i wykonanie erykszolc.com