nagłówek h1

Nowy Quick Combat zdobywa serca

Nie wiele jest kołowrotków, które w tak szybkim tempie potrafią zdobyć wędkarskie serce. Nie chodzi tutaj tylko o cenę sprzętu, który niewątpliwie stoi w średniej półce. Przede wszystkim jakość w połączeniu z nowoczesnym designem sprawiły, że Combat znalazł rzeszę "wyznawzów"

Dodano: 2017-05-26

Kołowrotek w tym roku został całkowicie odświeżony. Stary czarno-złoty kolor zastąpiła łagodniejsza dla oka biel z lekką nutką zieleni. Wzmocniono także obudowę oraz drobne elementy, które wpływają na jego żywotność. Kompaktowa, zwarta konstrukcja, zapewnia większą stabilność i zwiększoną trwałość. Quick został zaprojektowany z wykorzystaniem najnowszych standardów. Główny wałek o średnicy 6,5mm i bardzo mocna przekładnią. Do tego dochodzi bardzo nietuzinkowy design. Dla potwierdzenia i wzmocnienia pozycji na rynku na targach w Pradze, zgarnia złoto za najlepszy kołowrotek sumowo/morski.

Więcej informacji na temat młynka znajdziecie TUTAJ

 

Polecamy artykuły

Zestaw na dwójkę z plusem

Opowieści

Zestaw na dwójkę z plusem

Udostępniając w internecie zdjęcia z wielkimi sumami spotykam się z rozmaitymi komentarzami. Poza garstką wyjadaczy w łowieniu wielkich wąsaczy zdjęcia oglądają również amatorzy. Głównie to od nich dostaję masę zapytań sprzętowych.

Piotr Bryling

Jesień nad nizinną rzeką

Opowieści

Jesień nad nizinną rzeką

Minął czas letnich łowów, choć wcale nie upłynął on pod znakiem wszechobecnych niżówek. Częste zmiany pogody, lokalne, obfite opady, wahania temperatury wody i poziomu rzek spowodowały, że ryby bardzo często były zmuszane zmieniać swoje stanowiska, co mocno wpłynęło na ich aktywność. Liczę, że nadchodząca wielki…

Kamil Zaczkiewicz

Kleń, na letnią posuchę

Opowieści

Kleń, na letnią posuchę

Tegoroczny sezon wędkarski jest bardzo dziwny. Najpierw pstrągowe i trociowe eskapady przerywała nam pandemia i zakazy. Następnie bardzo mieszana pogoda pokrzyżowała miłosne igraszki wielu gatunkom ryb.

Wojciech Jabłonowski

Portal wszystkich łowców sumów.
© 2017-2021 Wydawnictwo AS PRO MEDIA. Wszelkie prawa zastrzeżone. 

Projekt i wykonanie erykszolc.com